Popis produktu

Náročnější diváci se spokojí jen s tím nejlepším. 43" Samsung UE43TU7092 s křišťálově čistým obrazem splňuje i ty nejvyšší nároky. Dovětek 4K znamená panel s celkem čtyřnásobným počtem takzvaných obrazových bodů, než má běžná Full HD televize. Obraz televize Samsung je tedy složen z 3840 × 2160 bodů, a právě proto dosahuje velmi vysoké úrovně vykreslených detailů. Ani při přiblížení k obrazovce neztratí nic ze své kvality, je vždy perfektně ostrý. Velmi jemné rozlišení oceníte u velkého množství obsahu, seriálů nebo filmů, zejména těch z Blu-ray disků. I klasické filmy a seriály natočené v nízkém rozlišení umí televize dopočítat a jejich obraz trochu prokoukne. Příjemným vedlejším efektem vysokého rozlišení bývá i svižný chod chytrých funkcí a aplikací, v těchto televizích se totiž nachází výkonný hardware.

Tuner pro DVB-T2 a další funkce 43" Samsung UE43TU7092

Pokud si vystačíte s běžnou anténou, tu nejdůležitější starost můžete vypustit. Nový tuzemský standard pozemního vysílání DVB-T2 televize umí, nic dalšího řešit nemusíte. Skrze zabudovaný DVB-S2 tuner můžete přijímat signál ze satelitu, oblíbený pro větší pokrytí a řadu programů. Jste-li uživateli kabelové televize, pak se zapojí 43" Samsung UE43TU7092 pomocí tuneru s označením DVB-C. K využití všech funkcí potřebujete internet, pro ten najdete klasický, z počítačů známý konektor. Pakliže už u vás kabely nemají místo, můžete se spolehnout na připojení bezdrátově, skrze WiFi. Tak jako na telefonech, tabletech a počítačích, i zde si krom originálních služeb a aplikací otevřete klasické webové rozhraní. Bezmála samozřejmou funkcí televize Samsung je přehrávání obsahu z flash disků či externích disků pomocí USB portu. Do podporovaných zvukových formátů patří Dolby Digital+.

Další chytré funkce a aplikace televize Samsung

Televize Samsung vám také mimo jiné nabídne aplikace a sociální sítě jako je O2 TV, YouTube, NETFLIX, HBO GO, Skylink Live TV, Steam Link a Voyo.

zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Parametry

Smart TV ano
Výkon reproduktorů 20
Rozlišení obrazovky 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Technologie obrazovky LED
Úhlopříčka obrazovky 43" (±109cm)
VESA rozměr 200 x 200
Vhodný k montáži na stěnu (VESA) ano
Rozměry (šxvxh - včetně stojanu) 963x627,3x192,5
Energetická třída A
Kodek H.265/HEVC ano
Wi-Fi připojení ano
LAN - RJ45 ano
DLNA ano
USB konektor 1
CI slot ano
HDMI konektor ano
Typ TV tuneru DVB-T2/C/S2

Hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení