46" LED NEC UN462A,1920x1080,VA,24/7,700cd

Přeměňte každou stěnu na příležitost Tenká obrazovka NEC Multisync®UN462A přemění každou stěnu na příležitost spolehlivě zobrazit informace, jako např. informace pro cestující, menu restaurací nebo…

Podrobný popis produktu
83 385 Kč Cena bez DPH 68 913 Kč
Kód produktu: 60004517 Výrobce: NEC

Popis produktu

Přeměňte každou stěnu na příležitost

Tenká obrazovka NEC Multisync®UN462A přemění každou stěnu na příležitost spolehlivě zobrazit informace, jako např. informace pro cestující, menu restaurací nebo programy firemních porad. Je vhodná k použití na rušných místech, jako např. letiště, vlakové stanice, jídelny a dokonce i důležitá místa jako řídicí místnosti, je ideální k zobrazování statického i pohyblivého obsahu. Tyto obrazovky s jasem 700cd/m2 a antireflexním filtrem se snadno čtou, dokonce i na jasně osvětlených prostranstvích. Instalace a obsluha je velmi snadná. Výrobek je vybavený výkonnými kalibračními schopnostmi, takže úvodní nastavení videostěny vyžaduje minimální úsilí, zatímco barva a jas si dlouhodobě zachovají své vlastnosti. Bezrámový design obrazovky vytváří ploché digitální plátno, na kterém se obrazy spojují a vytvářejí tak jeden souvislý obraz na vícero obrazovkách..

*Snadná instalace – je snadné, aby se váš displej zobrazoval a spustil s přednastaveními kalibrovaných obrázků, řízenými nastaveními barev a jednotností ovládanou technologií SpectraView Engine - nemluvě o jeho jednoduchých kalibračních schopnostech bez softwaru .

*Zrychlete konfiguraci vaší videokamery – nastavte svou zdí v okamžiku s výkonnými možnostmi konfigurace displeje, mezi něž patří Auto ID / IP, Auto Tile Matrix a Kompenzace dlaždic / rámů. Vychutnejte si bezchybné přehrávání v celé své video zdi.

*Dlouho trvající nepřetržité snímky – přizpůsobte displej výkonným funkcím kalibrace. Použijte funkci bílé kopie, korekci barevného posunu, kontrolu rovnoměrnosti, samokalibraci a ověření, abyste vytvořili souvislý povrch napříč několika obrazovkami, který vytváří vzhled jedné bezproblémové stěny.

*Spolehlivá reprodukce obrazu – nejvhodnější pro reprodukci statického obrazu se spolehlivou přesností v kritických aplikacích. Naše technologie PVA panelu zajišťuje nejlepší zážitek z prohlížení s vynikajícím kontrastem a úrovní černé barvy.

*Vylepšené zpracování obrázků – rozšířené možnosti nastavení všech důležitých vizuálních parametrů vám díky zpracovávání obrázků SpectraView Engine plnou kontrolu nad upravováním jasu, barvy, gamy nebo uniformity.

*Připravený na budoucnost s rozšířením OMI (Open Modular Intelligence) – zlepšete výkon svého displeje kdykoliv bezproblémovou integrací jedné z možností společnosti NEC pro možnosti připojení k počítači OPS, výpočtové moduly Raspberry Pi nebo signálová rozhraní pro přehrávání a computing obsahu.

*Bezpečné a bezpečné zobrazení – každý displej je certifikován podle EMC třídy B a je ideální pro kritické prostředí s emisemi, které vyžadují bezpečnější standardy než ostatní displeje.

Typ obrazovky: VA
Podsvícení: s přímým LED podsvícením
Úhlopříčka [palce]: 46 / 117 cm
Rozlišení: 1920 x 1080
Aktivní plocha obrazovky (W x H) [mm] 1,018 x 573
Rozteč bodu [mm]: 0.530
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 700
Kontrast: 3500:1
Odezva [ms]: 8
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178 horizontal / 178 vertical
Reproduktory: Volitelné reproduktory (15 W + 15 W)

Konektory:

Analogový video vstup: 1 x VGA; Kompozitní (RCA)
Digitální video vstup: 1 x DVI-D (with HDCP); 1 x zásuvka OPS; 2 x DisplayPort (HDCP); 2 x HDMI (HDCP)
Analogový audio vstup: 2 x 3,5 mm jack
Digitální audio vstup: 2 x HDMI; 2 x Port pro obrazovku
Ovládání vstupu: 1 x Remote Control (3.5 mm jack); 1 x RS232; 2 x LAN 100Mbit
Input Data: 1 x microSD (MediaPlayer); 1 x USB 1.0 (Media Player); 1 x USB 2.0 (Downstream); 1 x USB 2.0 (Upstream); 2 x USB 1.0 (Compute Module, 1 x 5V/2A powered)
Digitální video výstup: 1 x DisplayPort (loop through: DisplayPort, OPS slot-in PC); 1 x HDMI (loop through: HDMI, OPS slot-in PC, Mediaplayer)
Analogový video výstup: 1 x 3,5 mm konektor
Ovládání výstupu: LAN 100Mbit

KALIBRACE:

Kalibrace z výroby: Bílý bod; Gamma; Intenzita; RGB; Uniformita
Senzorická kalibrace (přes USB): Bílá kopie (následná samo kalibrace); Kalibrace bez počítače pomocí USB senzoru MDSVSensor3
Kalibrace se softwarem :Aktualizace kalibrace z výroby; Aktualizace korekce uniformity; Bílý bod; Gamma; Intenzita; RGB; Rohová uniformita
Kalibrační software: NEC Display Wall Calibrator

OPEN MODULAR INTELLIGENCE:

Technologie slotů: Otevřete zapojitelnou specifikaci (NEC / Intel OPS standard)
OPS max. spotřeba elektrické energie / elektrického proudu [A / W]: 3.6 / 58
Slot pro výpočtový modul :Technologie slotů: sloty pro výpočtové moduly (standard společnosti NEC)

SENZORY:

Lidský senzor: Volitelný, externí, 4-5m rozsah, programovatelné spuštěné činnosti

Volitelné příslušenství:

*Příslušenství: Kalibrační sada (KT-LFD-CC2); Mluvčí (SP-TF1); Sada dálkových ovládání (KT-RC2; KT-RC3); Sada k zarámování (KT-46UN-OF5); Stojan (ST-322); Upevnění na stěnu (PD02VWM MFS 46-55 L/P; PD02VW QR 46-55 L/P; CK02XUN MFS 46 L/P)
*Compute Module Slot: Výpočtový modul Raspberry Pi 1 a 3
*OPS Slot: Intel® Atom, Celeron a Core i3, i5, i7 slot-in PC (zasouvací počítač)

Spotřeba [W]: 125 Eco,350 (max.)
Stand By režim [W]: < 0.5; < 2 (Networked Standby)

Montáž na zeď: VESA 300 x 300 (FDMI); 4 holes; M6
Naklápění monitoru: Na výšku; Na šířku
Barva: Black
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 1 022 x 577 x 101
Hmotnost [kg]: 21.4

Obsah balení: Display; Kabel DisplayPort; Kabel HDMI; Power Cable

Záruka: 36 měs.

https://www.nec-display-solutions.com/p/cz/cs/products/details/technicaldata/t/Public-displeje/Public-displeje-do-videosten/rp/UN462A.xhtml

zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Parametry

Způsob užití Komerční
Úhlopříčka monitoru 46 "
Model UN462A
Rozlišení 1920 x 1080 &nbsp;&nbsp;<b>(Full HD)</b> px
Rozteč bodů 0,530 mm
Formát obrazovky Širokoúhlý 16:9
Typ obrazovky LCD VA/PVA/MVA
LED podsvícení ano
Jas (cd/m2) 700
Kontrast 3500:1
Doba odezvy 8 ms
Úhel pohledu vertikálně X horizontálně 178/178
Vestavěné repro ne
Konektor 15 Pin D-Sub ano
Konektor DVI ano
Konektor DisplayPort ano
Výškově nastavitelný stojan ne
Pivot ano
Barva Černá

Hodnocení zákazníků (0)

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.