Popis produktu

 

  • 5,7" TDT LCD displej s rozlišením 2160×1080 px se postará o impozantní obraz
  • Zadní fotoaparát s rozlišením 12 Mpx pro věrné zachycení neopakovatelných okamžiků
  • 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 660 (2 GHz) pro hladký chod celého systému
  • Interní paměť 128 GB se postará o dostatek úložného prostoru pro vaše cenné soubory
  • Li-Ion baterie s rychlonabíjením a kapacitou 4 000 mAh zaručí pohotový a dostatečný přísun energie
  • Termokamera FLIR Thermal Lepton 3.5 pro účinné lokalizování zkratu, zvýšené teploty či vlhkosti

Caterpillar S62 PRO je skvělým řešením pro všechny, kteří nedají dopustit na vysoce odolné mobilní telefony se špičkovou výbavou. Zařízení vás již na první pohled upoutá robustním, přesto elegantním provedením, které upoutá pozornost vašeho okolí. Se stupněm krytí IP68, sklem Corning Corning Gorilla Glass 6 a úspěšně absolvovanými armádními testy Mil-Spec 810H odolá písku, prachu, blátu, vodě i prudkým nárazům, díky čemuž vás podrží i v extrémních prostředích jako jsou stavby, dílny nebo divoká příroda plná nečekaných nástrah.

Obraz plný živých barev

Smartphone disponuje 5,7" TDT LCD displejem s rozlišením 2160×1080 px, takže můžete počítat s opravdu kvalitním obrazem plným živých barev, což se náramně hodí při sledování oblíbených filmů nebo prohlížení pořízených fotografií. Do výbavy telefonu patří také mnoho užitečných funkcí jako je světelný senzor, digitální kompas, gyroskop, senzor přiblížení nebo čtečka otisků prstů pro rychlý a bezpečný přístup do systému.

Klíčové vlastnosti: 5,7" TDT LCD displej s rozlišením 2160×1080 px se postará o impozantní obraz

Zadní fotoaparát s rozlišením 12 Mpx pro věrné zachycení neopakovatelných okamžiků 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 660 (2 GHz) pro hladký chod celého systému

Interní paměť 128 GB se postará o dostatek úložného prostoru pro vaše cenné soubory

Li-Ion baterie s rychlonabíjením a kapacitou 4 000 mAh zaručí pohotový a dostatečný přísun energie

Termokamera FLIR Thermal Lepton 3.5 pro účinné lokalizování zkratu, zvýšené teploty či vlhkosti

Díky termokameře FLIR Thermal Lepton 3.5 odhalíte sebemenší tepelnou ztrátu v rámci konstrukce vašeho domu.

Slušný úložný prostor

Smartphone Caterpillar S62 PRO v sobě ukrývá interní paměť o kapacitě 128 GB, takže se nemusíte obávat nedostatečného úložného prostoru pro vaše fotografie, videa či jiné multimediální soubory. V případě, že kapacitu přeci jen vyčerpáte, jistě vám přijde vhod podpora microSD, microSDHC a microSDXC karet s max. velikostí 256 GB.

Hladký chod

Hladký chod celého systému zajistí 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 660 (2 GHz) a 6GB operační paměť RAM. Skoncujte s neustálými záseky přehrávaných médií i s pomalým načítáním aplikací - konečně si začněte užívat plynulost ve své ryzí podobě. O dostatečný přísun energie se přitom postará Li-Ion baterie s rychlonabíjením a kapacitou 4 000 mAh.

Foťte jako Bůh

S 12Mpx zadním fotoaparátem zachytíte všechny neopakovatelné životní okamžiky ve věrné a maximálně ostré podobě, čemuž výrazně přispěje přisvětlovací dioda i funkce automatického ostření. Pro zachycení mimořádných zážitků lze navíc využít 8Mpx přední fotoaparát - ten je jako kovaný pro tvorbu selfie. Samozřejmostí je také možnost pořizování videozáznamů, a to o rozlišení 1920×1080 px.

Odhalte tepelnou ztrátu

Mobilní telefon je vybaven speciální termokamerou FLIR Thermal Lepton 3.5, díky níž odhalíte jakoukoliv tepelnou ztrátu, elektrický zkrat či vlhká místa v rámci konstrukce staveb.

Bezproblémová konektivita

K propojení telefonu s dalšími zařízeními poslouží USB-C konektor, OTG, LTE nebo bezdrátové technologie NFC a Bluetooth 5.0. Pro stabilní a pohodlné připojení k domácí síti je vám plně k dispozici vestavěná Wi-Fi.

 

zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Parametry

K produktu Vám přidáme ZDARMA Univerzální stylus pro dotykové displeje

Hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení