Popis produktu

Stále ještě věříte, že musí být výkonný vysavač robustní a hlasitý? Dovolte, abychom vás vyvedli z omylu. Tyčový a ruční vysavač 2 v 1 ETA Supersonic 1231 90000 vás překvapí svou vysokou účinností, přestože váží pouhých 2,2 kg (v módu ručního vysavače dokonce jen 1,7 kg). K pohodlné manipulaci navíc přispívá i ergonomická rukojeť spolu se spínačem nepřetržitého chodu, díky němuž nemusíte unavovat prsty nepřetržitým mačkáním.

 

Dvě úrovně sacího výkonu zajišťují vždy optimální nastavení. Pro silné nánosy nečistot je vám plně k dispozici i tlačítko pro okamžitý maximální výkon.

 

Nenechte se omezovat

 

Tyčový vysavač ETA Supersonic 1231 90000 se během provozu obejde bez napájecího kabelu, a tak se s ním můžete vydat kamkoliv se vám zachce. V provozu ho udrží kvalitní Li-ion akumulátor (21,6 V), který mu dodává šťávu až na dlouhých 40 minut provozu na jedno nabití. Akumulátor se následně znovu plně nabije již za 4 hodiny. Lze jej také snadno vyjmout a vyměnit.

 

Další superschopnost tohoto vysavače tkví v jeho variabilitě. Sestavení všech komponentů a příslušenství je velmi snadné. Stejně jednoduše z něj uděláte ruční vysavač, který je díky bohatému příslušenství opravdu nenahraditelným pomocníkem.

 

Tažení za čistou domácností

 

Nad jeho výkonem prostě nepřestanete žasnout. Rotační turbokartáč doslova převálcuje nečistoty, na které vám posvítí praktické LED diody na hubici vysavače. Díky velkému úhlu sklonu se s ním navíc dostanete i pod vyvýšený nábytek.

 

O účinnou filtraci se postará kvalitní HEPA filtr. Prach a nečistoty následně putují do prachové nádobky o objemu 450 ml, která vás osvobodí od nákupu, výměny a vyhazování prachových sáčků.

 

Spolu s vysavačem obdržíte také štěrbinovou hubici pro vysávání těžko přístupných míst, polštářovou hubici a kartáček pro úklid na místech, která potřebují šetrně zbavit prachu nebo pavučin.

 

Součástí balení je také plastový úchyt na zeď, díky němuž budete mít vysavač neustále po ruce, aniž by vám jakkoliv překážel.

 

Prodlužka záruky

 

Záruku na motor vysavače ETA Supersonic 1231 90000 vám zdarma prodloužíme na 3 roky – stačí vyplnit registrační formulář. Bezplatnou službu Prodlužka záruky si registrujte ZDE.

 

 

Tyčový vysavač

* Provedení 2 v 1 - funkce tyčového i ručního vysavače

* Vysoká účinnost vysávání

* 2 úrovně sacího výkonu pro optimální nastavení

* Snadno vyměnitelný Li-Ion akumulátor 21,6 V

* Výdrž akumulátoru až 40 minut

* Kvalitní HEPA filtr

* Doba nabíjení 4 hod

* Elegantní světelná signalizace provozu a nabíjení

* Praktické LED diody pro osvětlení vysávané plochy

* Objem prachové nádoby 0,45 l

* Ergonomická rukojeť pro pohodlnou obsluhu

* Jednoduché ovládání a snadná údržba

* Deklarovaná hladina akustického výkonu 79 dB(A) re 1pW

 

Příslušenství:

* Rotační turbokartáč s přímým pohonem a flexibilním kloubem - je určen speciálně pro vysáváníkoberců s nízkým vlasem, parket a tvrdých podlah (linolea, dlažby či plovoucích podlahy). Jeho kartáček je šetrný a při vysávání eliminuje riziko poškrábání podlahy.

* Kovová sací trubka

* Štěrbinová hubice - je vhodná pro vysávání v úzkých a těžko přístupných místech (např. v žebrech radiátorů, za nábytkem atd.)

* Polštářová hubice - šetrně vysaje měkké textilní povrchy, jako je čalounění či polštáře

* Kartáček - pomáhá při úklidu na místech, která potřebujete šetrně zbavit prachu nebo pavučin (na nábytku, zdech či obrazech)

* Adaptér 100-240 V (AC) / 26 V (DC)

* Plastový úchyt na zeď

 

Zdroj energie: aku (Li-ion)

Ruční a tyčový vysavač 2v1: ANO

Typ filtrace: bezsáčkový

Doba provozu (min): 40

Hlučnost (dB): 79

Mokré čištění: NE

Objem prachového sáčku nebo nádoby (l): 0.45

Osvětlení na hubici: ANO

zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení