Popis produktu

Chytré sportovní hodinky Honor vás doprovodí vždy a všude a poskytnou vám ty nejpřesnější údaje o vašem zdraví. Jsou vybaveny monitorem tepu, GPS modulem i širokou škálou sportovních režimů, ze kterých si vždy vyberete ten pravý. Jejich design vás jednoduše uchvátí – kvalitní kovový rámeček s extra tenkým profilem i ergonomický kožený pásek, který můžete dle libosti měnit, vždy doplní váš vytříbený styl.

Maximálně tenký profil

Watch Magic jsou jedny z nejtenčích chytrých hodinek na trhu. Chlubí se tloušťkou těla pouhých 9,8 milimetru, což z nich dělá vysoce elegantní a pohodlnou volbu. Kovový rámeček je zárukou vysoké kvality, zatímco dotykový AMOLED displej s 1,2palcovou úhlopříčkou a rozlišením 390×390 pixelů nabízí příjemné prostředí, na které budete pohlížet s radostí.

Nepřekonatelný design

Hodinky jsou dostupné ve dvou designových provedeních. Ergonomický pásek je díky kvalitní kůži na vnější straně a silikonovému zpracování na té vnitřní vysoce příjemný a odolný proti potu. Pásky navíc můžete libovolně a snadno měnit a vybírat je z široké nabídky.

Perfektní společník při sportu

Ať už se věnujete jakékoli činnosti, hodinky vám nabídnou vždy ty nejlepší možnosti. Objevíte v nich širokou nabídku režimů dle toho, jakému sportu se zrovna věnujete. Běhejte, plavte, lezte po horách – hodinky vám vždy poskytnou profesionální dohled. A to dokonce i ve spánku nebo při relaxaci.

Monitor tepu i GPS

Nezbytnou součástí vybavení je monitorování vašeho srdečního tepu. Watch Magic vám poskytnou plnou podporu při trénincích i jiných činnostech a dohlédnou na vaše zdraví. Nechybí jim ani GPS modul, se kterým si běh užijete ještě více než doposud.

Vysoký výkon

Zařízení je vybaveno duálním čipsetem, který zajištuje jeho perfektní výkon a umožní až 7 dní provozu na jedno nabití. Navíc jej snadno propojíte se svým smartphonem a získáte tak

zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Průměrné hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení