Popis produktu

S touto zimní stavebnicí plnou možností si děti užijí lavinu legrace a dobrodružství. Sada LEGO® City. Lyžařský areál nabízí dvoupatrovou základnu záchranářů, lyžařský obchod s velkoplošnou televizí a stojanem na snowboardy a lyže, stánek s teplými nápoji a lahodnými košíčky, a navíc taky parádní snowpark s lampou, rampou a zábradlím na dělání triků. Součástí této velké stavebnice pro děti je také auto 4x4 s pohyblivým pluhem, sněžný skútr s přívěsem, vrtulník s otevíracím kokpitem, otočnými rotory a kamerou, 11 minifigurek, figurka psa a sestavitelná figurka sněhuláka.

Součástí sady je 11 LEGO® City minifigurek: 3 členové lyžařské hlídky, prodavač z lyžařského obchodu, pilot vrtulníku, lyžař, snowboardista, 2 děti, prodavač ze stánku s teplými nápoji a jeho zákazník, a navíc figurky psa a sněhuláka.
Tato sada plná legrace nabízí dvoupatrovou základnu záchranářů s anténami na střeše, lyžařský obchod s velkoplošnou televizí a stojanem na snowboardy a lyže, stánek s teplými nápoji a lahodnými košíčky, a navíc taky parádní snowpark s lampou, rampou a zábradlím na dělání triků.
Navíc je součástí této velké stavebnice pro děti také auto 4x4 s pohyblivým pluhem, sněžný skútr s přívěsem a vrtulník s otevíracím kokpitem, otočnými rotory a kamerou.
Doplňky zahrnují 4 páry lyží, 3 páry lyžařských holí, 4 snowboardy, 4 hrnky, 2 košíčky, dílek stříkačky, 2 sekáčky na led, dalekohled, 2 vysílačky, 2 lopaty, kufřík s nářadím / výbavu pro poskytnutí první pomoci, klíč, sekeru, pilu, koště, sněžnice, helmu s lyžařskými brýlemi, teplou čepici, nosítka, a navíc oddělovač kostek a sestavitelnou ceduli.
Roztoč rotory vrtulníku, vyleť nad svah a natáčej snowboardisty, jak předvádějí ty nejlepší triky.
Nalož zraněného lyžaře na nosítka skútru a přivez ho na základnu záchranářů, ať mu můžou pomoct.
Použij vůz 4x4 s pluhem a vyčisti cestu k základně!
Ideální dárek pro kreativní děti!
Vrtulník měří přes 7 cm na výšku, 20 cm na délku a 7 cm na šířku.
Sněžný skútr s přívěsem měří přes 5 cm na výšku, 18 cm na délku a 3 cm na šířku.
Vůz 4x4 s pluhem měří přes 9 cm na výšku, 14 cm na délku a 7 cm na šířku.
Stánek s teplými nápoji a košíčky měří přes 10 cm na výšku, 6 cm na šířku a 3 cm do hloubky.
Snowpark s rampou měří více než 12 cm na výšku, 16 cm na šířku a 12 cm do hloubky.
Základna záchranářů měří přes 20 cm na výšku, 19 cm na šířku a 7 cm do hloubky.
Lyžařský obchod měří více než 15 cm na výšku, 12 cm na šířku a 7 cm do hloubky.
Zábradlí na dělání triků měří přes 11 cm na šířku.
zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Průměrné hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení