LEGO City 60204 Nemocnice City

Oblečte se do modrobílé lékařské uniformy a připravte se na kontrolu pacientů. Méně urgentní pacienti se nahlásí na recepci, projdou do čekárny a pak jim můžete v ordinaci třeba vyšetřit zrak. Akutní…

Podrobný popis produktu
1 639 Kč Cena bez DPH 1 355 Kč
Kód produktu: 60204 Záruka: 2 roky Výrobce: LEGO

Popis produktu

Oblečte se do modrobílé lékařské uniformy a připravte se na kontrolu pacientů. Méně urgentní pacienti se nahlásí na recepci, projdou do čekárny a pak jim můžete v ordinaci třeba vyšetřit zrak. Akutní případy přiveze sanitka a k obzvlášť vážným nehodám doletí vrtulník. A zatímco je jejich zraněný kamarád na rentgenu, mohou se ostatní obyvatelé stavit v obchůdku a uklidnit se třeba sladkým dortíkem.

Modulární nemocniční budova
Součástí sady je nemocniční budova, která má recepci s příjmem pacientů, obchůdek, rentgen, operační sál i oční ordinaci. Díky tomu, že je sada modulární, je možné nemocnici přestavět podle fantazie a vytvořit tak zcela originální stavbu.

Modulární nemocniční budova
Rychlá reakce na nehody ve městě
Rychlá reakce na nehody ve městě
V případě nehody nebo akutní nemoci je rychlý transport zásadní. Proto v sadě najdete sanitku pro rychlé přesuny i vrtulník pro případy, kdy hrají roli vteřiny.

V hlavních rolích
Jako postavy nesčetných příběhů mohou posloužit figurky tří doktorů, dvou záchranářů, nemocničního pracovníka, tří pacientů, maminky a tatínka. Pro ozvláštnění příběhů může posloužit figurka miminka nebo kostlivce.

V hlavních rolích
Profesionální vyšetření
Profesionální vyšetření
V nemocnici najdete, co je potřeba, od nosítek přes obvaz hlavy až po injekci nebo kolečkové křeslo. Ordinace mají profesionální vybavení pro vyšetření očí i provedení rentgenů.

Návštěvy vítány
Návštěvy se mohou zastavit v obchůdku, přinést pacientům nebo lékařům květiny, občerstvit se dortíkem a držet ošetřujícím lékařům palce.
zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení zákazníků (0)

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.