Popis produktu

Nenechte se omezovat návody a postavte si to, co vás baví. Ať už je to domek, auto nebo zvíře, Velký kreativní box Lego to nechá jen na vaší fantazii. Součástí sady jsou kostky různých velikostí a barev, ale nesmí chybět ani rozmanité množství speciálních dílů. Pokud chcete postavit dům či hrad, určitě se neobejdete bez oken a dveří. Láká vás spíš bagr nebo motorka? To se vám budou určitě hodit kola! Box je vhodným základem pro úplné začátečníky, ale i jako rozšiřující sada k jiným stavebnicím Lego. A je dodáván v praktické plastové krabici, kam můžete kostky po každém hraní uklidit.

Kostky všude, kam se podíváte
Velký kreativní box obsahuje 790 dílků, a to od běžných kostek ve 33 barvách až po speciální součástky, jako jsou okna, dveře a kola.

Kostky všude, kam se podíváte
Co si postavíte dneska?
Co si postavíte dneska?
Nenechte se omezovat návody a raději upusťte uzdu své fantazie. Z univerzální sady kostek můžete postavit cokoliv vás zrovna napadne.

Pro nováčky i profíky
Možná je to vaše první stavebnice, možná už jste ostříleným „stavbařem“ kostek Lego a jen potřebujete rozšířit svou sbírku.

Pro nováčky i profíky
A je uklizeno!
A je uklizeno!
Sadu dostanete v praktickém plastovém boxu, kam můžete kostky po každém hraní uklidit. Už se vám tak nestane, že byste nějaký důležitý dílek ztratili!
zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Průměrné hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení