Popis produktu

Povzbuďte své dítě, ať se zcela ponoří do dobrodružství se sadou LEGO® Friends 41380 Záchranné centrum u majáku. Tato stavebnice obsahuje spoustu zajímavých prvků, včetně laboratoře, hracího místa pro lachtana, odpočívadla, TV místnosti, kanceláře a vyhlídkové plošiny s lampou, kterou lze rozsvítit stisknutím střechy majáku. Zachráněné lachtany můžeš do ošetřovatelského centra dostat pomocí zavěšeného bazénku, který lze otočit o 180 stupňů. Součástí je také vodní skútr na záchranu mořských živočichů a mini ostrov, kde lachtan uvízl v opuštěné chatrči. Ta má tlačítko ukrývající speciální funkci, která lachtana osvobodí. Sada obsahuje také mapu ke skrytému pokladu – odhalí svá tajemství, když ji potřeš vodou. S touto stavebnicí s majákem si můžeš přehrávat nespočet scénářů, kde projevíš svou fantazii a pečovatelské schopnosti. Dopřejte všem LEGO stavitelům úžasný stavitelský zážitek s návody na stavění PLUS, které jsou dostupné v aplikaci LEGO Life pro smartphony a tablety.

Klíčové vlastnosti

Součástí jsou 2 minipanenky: Mia a Emma, a navíc delfín, ptáček, želva a 2 lachtani.
Obsahuje 4patrovou budovou s ošetřovatelskou oblastí, místem na hraní pro lachtana, odpočívadlem, TV místností, kanceláří, vyhlídkovou plošinou a molem.
Ošetřovatelská oblast je vybavena zavěšeným bazénkem, kterým můžeš lachtana dostat do kliniky a k rentgenu.
Na odděleném ostrově nalezneš chatrč, ze které lze vysvobodit uvízlého lachtana odstraněním prken pomocí speciální funkce.
Doplňky zahrnují mapu k pokladu, která reaguje na vodu, světelnou kostku, veterinářskou výbavu, dílky mořského tvora a korálů, záchrannou vestu, ploutve, potápěčskou helmu, rybářský prut a vlasec, rybu, vysílačku, lupu, míč, fotoaparát, dalekohled, satelit a hrnek z městečka Heartlake.
Tento produkt vyžaduje dvě LR 41 1,5 V baterie, které jsou součástí sady.
Nechte své dítě hrát si na záchranáře!
Děti si mohou hrát také na to, že svítí majákem, aby byly okolo plující lodě v bezpečí.
Inspirujte svého malého stavitele, aby se vydal na LEGO® záchrannou misi.
Pomozte svému dítěti naučit se, jak pečovat o zvířata.
Mapa k pokladu, která reaguje na vodu, přidá prvek překvapení.
Sady LEGO® Friends podporují kreativní hraní a stavění je s nimi nápadité a zábavné.
Zkombinuj tuto stavebnici se sadami LEGO® Friends 41381 Záchranný člun, 41376 Mise na záchranu želv a 41378 Mise na záchranu delfínů a užij si ještě více akce.
Sady LEGO® Friends představují ideální vánoční dárek nebo dárek na prázdniny pro kreativní děti.
Aplikace LEGO® Life ti poskytne přístup k intuitivnímu návodu na stavění PLUS k této stavebnici. Pomůže se stavěním i menším stavitelům, jelikož nabízí přehledné funkce přibližování, otáčení a speciálního režimu, které jim umožní vizualizovat si jejich výtvory za pochodu.
Tato stavebnice je součástí světa LEGO® Friends, který je plný každodenních hrdinů a vzrušujících reálných scénářů.
Maják měří více než 29 cm na výšku, 25 cm na šířku a 13 cm do hloubky.
Vodní skútr měří přes 3 cm na výšku, 7 cm na délku a 4 cm na šířku.
zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Průměrné hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení