Popis produktu

Praktický spotřebič
Kondenzační smart sušička s tepelným čerpadlem LG RC81EU2AV4W je spotřebič, díky kterému již nebudete muset sušit prádlo na balkoně nebo přímo v bytě na sušáku. Jednoduše hned po oprání prádla dáte oděvy do sušičky a za krátký čas ho máte připravené k žehlení či přímo na nošení. Díky tomu budete moci lépe rozvrhnout čas a naplánovat si i jiné činnosti, které vás budou více bavit. Na jeden krát můžete vysušit až 8 kg prádla. Tento model je zařazen do energetické třídy A +++, díky své nízké spotřebě vody a energie. Určitě oceníte i řadu výhod jako je inteligentní elektronický systém sušení, zvuková signalizace ukončení programu, ukazatel zbytkového času a průběhu sušení, ukazatel zanesení filtru a naplnění nádoby na kondenzát.

Programy a funkce
Inteligentní sušičku ovládáte pomocí otočného voliče a dotykového LED displeje, pomocí kterých si zvolíte programy a funkce, které vám aktuální vyhovují.

 • 14 PROGRAMŮ Bavlna, Smíšená prádlo, Syntetika, Přikrývky, ručníky, Pro alergiky, Rychlý 30, Sportovní oblečení, Vlna, Jemné prádlo, Sušení na sušáku, Studený vzduch, Teplý vzduch; + Načíst program (přes Wi-Fi) Další programy ke stažení přes Wi-Fi (smartphone, aplikace LG Smart ThinQ)
 • Další programy ke stažení přes Wi-Fi (smartphone, aplikace LG Smart ThinQ)
 • 13 PŘÍDAVNÝCH MOŽNOSTÍ + 3 MOŽNOSTI SUŠENÍ: Odložený start, Oblíbený, Nemačkavý, Světlo bubnu, Běžná rychlost otáčení bubnu (Více času), Rychlé otáčení bubnu (Méně času), Zvuková signalizace on / off, Wi-Fi: Dálkový start, (stažení programu + Smart Diagnosis), Dětská pojistka EcoHybrid: Energie / Čas
 • Možnosti sušení: Žehlení, Skříň, Extra

Ušetřete energii a čas se sušičkou LG ECO Hybrid
Hybridní sušička LG suší prádlo při nízkých teplotách s vysokou úsporou energie a zároveň je velmi šetrná k vašemu prádlu.

Jemná péče při nízké teplotě
Smart sušička se výborně postará o vaše prádlo, zejména choulostivých materiálů. Pomocí technologie tepelného čerpadla můžete prádlo sušit šetrněji při nízkých teplotách, čímž zároveň docílíte snížení pomačkání oblečení a jeho sražení.

Kondenzátor s automatickým čištěním
Díky kondenzátoru s funkcí automatického čištění budete mít více času pro sebe. Důkladnější a častější proplachování. 3 trysky důkladně propláchnout kondenzátor až 3krát během jednoho pracovního cyklu díky silnému proudu vody přiváděné z vodního čerpadla.

Smart Diagnosis
Stiskněte, poslouchejte a proveďte diagnostiku. Dokáže diagnostikovat až 28 technických problémů, které se mohou vyskytnout na sušičce.

SmartThinQ + Wi-Fi připojení
Vaši inteligentní sušičku můžete jednoduše ovládat i na dálku kdykoliv a kdekoliv prostřednictvím Wi-Fi připojení z jakéhokoliv mobilního zařízení, stahovat si nové programy sušení. Prostřednictvím Wi-Fi připojení je interakce se sušičkou zcela jednoduchá a umožňuje přístup k nejnovějším inovacím.

Obousměrné otáčení bubnu
Buben sušičky se otáčí ve směru i proti směru hodinových ručiček, čímž se snižuje zamotání a pomačkání prádla. Obousměrné otáčení bubnu je k dispozici pro programy bavlna, jemné prádlo, smíšené prádlo, osvěžení prádla.


 • Náplň (kg): 8
 • Spotřeba el. energie: 174 kWh/rok
 • Plnění: Přední plnění
 • Hloubka (cm): 690
 • Šířka (cm): 600
 • Kategorie produktu: Sušička
 • Záruka pro spotřebitele (měsíců): 24
 • Záruka pro firmu (měsíců): 24
zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Parametry

Energetická třída A+++

Hodnocení zákazníků (0)

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.