Popis produktu

Se zastřihovačem vousů Rowenta z řady Forever Sharp Comfort Style budou vaše vousy vypadat každý den stejně elegantně. Všestranný a voděodolný nástroj 3 v 1 pro zastřihování, tvarování a holení* na vousy i tělo. Jeho samoostřicí čepele nemusíte nikdy měnit - zajišťují vynikající účinnost a přesné zastřižení jedním tahem. Doplněk pro pohodlné holení, který je součástí tohoto zastřihovače, zároveň poskytuje větší ochranu a snižuje riziko podráždění pokožky. Je dokonale přizpůsobený i na nejhustší vousy a výdrž baterie činí až dva měsíce bez dobíjení**, tedy jasná volba pro stylové vousy. * Neholí tak hladce jako klasický holicí strojek, takže nehrozí podráždění kůže. ** Při pětiminutovém holení třikrát týdně.

Zastřihovač vousů 3 v 1

Všestranný zastřihovač dokáže zastřihovat, tvarovat i holit* - dokonalá úprava podle vašeho přání. Dodává se s pěti hřebenovými nástavci (1, 2, 3, 5, 6 milimetrů), vhodnými pro všechny typy vousů - i ty hustší.

* Neholí tak hladce jako klasický holicí strojek, takže nehrozí podráždění kůže.

Zastřihovač vousů 3 v 1Snadné zastřižení

Snadné zastřižení

Pět hřebenových nástavců pro dokonalé zastřižení vousů o jakékoli délce (1-2-3-5-6 milimetrů): pro upravené krátké vousy, třídenní upravené strniště nebo dokonce 10denní husté vousy.

Přesné tvarování

Speciálně zkonstruovaná profilovaná čepel, která zajistí precizní tvarování i na těžko dostupných místech. Oboustranná čepel nabízí výbornou viditelnost a dokonalou kontrolu.Přesné tvarováníDokonalé oholení

Dokonalé oholení

Oboustranná čepel pro blízký kontakt s kůží.* Nedráždí pokožku, protože neholí tak dohladka jako klasický holicí strojek. Hladká čepel a zaoblené okraje jsou zárukou dokonalého pohodlí.

* Neholí tak hladce jako klasický holicí strojek.

Vynikající výkon

Zvláště silný motor (8 000 otáček/minutu) zajišťuje dokonalé a snadné zastřižení jedním tahem.Vynikající výkonBřity Forever Sharp

Břity Forever Sharp

Vysoce kvalitní nerezové břity s titanovým povrchem není nutné nikdy vyměňovat. Tento povrch chrání původní vysokou ostrost čepele, neboť je třikrát tvrdší než nerezová ocel.

Optimální šetrnost k pokožce

Doplněk pro pohodlné holení chrání pokožku a usnadňuje holení vousů i těla*, díky optimální účinnosti a pohodlnějšímu skluzu, který zmírňuje riziko pořezání a podráždění pokožky.

* Není určeno pro citlivou oblast třísel a podpaží.

Optimální šetrnost k pokožceČepele navržené s životností po dobu 15 let

Čepele navržené s životností po dobu 15 let

Společnost Rowenta věří, že na každém stylu záleží a věnuje zvláštní pozornost designu produktů. Proto jsou jejich čepele vyrobeny s životností po dobu 15 let* pro příjemnou zkušenost při zastřihování.

* Interní test odolnosti čepele podle protokolu Groupe SEB u 30 produktů, 2020.

Dlouhá provozní výdrž

Lithium-iontová baterie nabízí až 120 minut provozu*, což znamená dva měsíce* zastřihování bez starostí a nutnosti dobití.

* Při pětiminutovém holení třikrát týdně.

Dlouhá provozní výdržRychlonabíjecí baterie

Rychlonabíjecí baterie

Velice praktická funkce rychlého dobití za čtyři minuty vám poskytne dostatek energie pro kompletní zastřižení.* Plné nabití trvá 1,5 hodiny.

* Při pětiminutovém holení třikrát týdně.

Stoprocentně vodotěsný

Technologie zastřihování Wet&Dry pro možnost použití ve sprše. Odnímatelné čepele zajistí snadnější čištění a lepší hygienu.Stoprocentně vodotěsnýNaprosto komfortní použití

Naprosto komfortní použití

Moderní, ergonomický a kompaktní design skvěle padne do ruky a možnost dobíjení přes tradiční zástrčku nebo USB vám umožní dobíjet zastřihovač kdekoliv.

Snadné skladování a přenášení

Vysoce kvalitní protinárazové cestovní pouzdro pro bezpečné uložení zastřihovače s příslušenstvím, ve kterém má všechno své místo.Snadné skladování a přenášení

 

Zastřihovač na vousy a na tělo, materiál břitů nerezová ocel, povrch břitů titan, samoostřící čepele, výkonný motor, až 800 ot/min, počet nástavců 5, min délka střihu 0,4 mm, max délka střihu 6 mm, počet nastavení střihu 6, omyvatelné nástavce, voděodolný, pro mokré použití, rychlé nabití, led indikátor nabíjení, doba provozu 120 min, doba nabíjení 90 min, typ napájení akumulátorové, ovládání pomocí tlačítka

zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení