Popis produktu

Samsung Galaxy Tab A T590

Nový Samsung Galaxy Tab A (SM-T590) s funkcemi pro celou rodinu je navržen s ohledem na maximální pohodlí při práci na internetu a čtení obsahu. Nabídne vám velmi vysoký výkon, řadu praktických funkcí pro každodenní práci a také dětský režim, který pomůže zabavit děti.

  • Velmi pěkný výkon 8jádrového procesoru Snapdragon 450.

  • Štíhlý design s 8 mm tenkým tělem.

  • Kvalitní dotykový displej s jemným rozlišením.

  • 4 reproduktory a zvuková technologie Dolby Atmos.               

Displej s jemným rozlišením
Užívejte si pohodlí skvělého 10.5" WUXGA displeje s rozlišením 1920 × 1200obrazových bodů, na kterém je procházení webu, čtení i sledování opravdovým zážitkem. Takto velký LCD displej navíc umožňuje mít otevřeno více oken najednou. Chytrá funkce automaticky upravuje jas a kontrast obrazovky dle aktuálních světelných podmínek, pomáhá chránit vaše oči a umožňuje lepší zážitek ze sledování a čtení. 
 

 

Dostatečný výkon pro skutečný multitasking
Tablet disponuje vysokým výkonem procesoru Qualcomm Snapdragon 450 a díky tomu je možné využívat takzvaného multitaskingu - používat současně více než jednu aplikaci. Můžete se tak například při sledování nového filmu podívat na profily herců, nebo při čtení emailů si otevřít poznámkový blok a začít si zapisovat potřebné údaje. 
 

 

Praktické funkce
Za pomoci režimu pro více uživatelů můžete snadno nastavit profily a přizpůsobit tak aplikace, hry i veškerý multimediální obsah pro každého člena rodiny. Můžete rychle zrcadlit obsah televizní obrazovky, kontrolovat obsah spárovaného smartphonu a odpovídat na oznámení a SMS zprávy.

Dětský režim
Tablet je vybaven dětským režimem, který je optimalizován tak, aby se děti mohly díky širší kreslící ploše a lepším zvukovým efektům dobře bavit. Aplikace nabízí širokou škálu obsahu, od her a dětského fotoaparátu s využitím 3D prvků až po kreslení. Režim vám navíc umožňuje funkci rodičovské kontroly, kdy lze uzamknout různé aplikace, zamezit přístup na nevhodné stránky nebo nastavit dobu jejich používání.
 

Dvojice pokročilých kamer
V přední části je umístěná výkonná 5 Mpx kamera, která umožňuje komunikovat prostřednictvím internetu s přáteli nebo rodinou ve vysokém rozlišení. Zadní strana tabletu je vybavena extra výkonnou kamerou s rozlišením 8 Mpx, díky které budete moci pořizovat velmi kvalitní fotografie a natáčet videa ve vysokém rozlišení plné drobných detailů.

Design
Užijte si pozoruhodně úzký profil tabletu spolu s prodlouženou životností baterie. Díky lehkosti a rozměrům tabletu je tablet velmi flexibilní a můžete si ho vzít jednoduše kamkoli s sebou. Elegantní a hladké linie pak dodávají tabletu moderní, důmyslný vzhled.
 

 

zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Parametry

Grafická karta integrovaná
Operační systém Android
Model SM-T590
Bluetooth Ano
Velikost operační paměti 3 GB
Formát a rozlišení displeje > Full HD (>1080 řádků)
Hmotnost 0.529
HDMI ne
WiFi ano
Modelová řada Samsung Galaxy Tab A
Rozměr 260.0 x 161.1 x 8.0

Hodnocení

Průměrné hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení