Popis produktu

Galaxy Tab S4 černý - Multimediální tablet bez hranic


Vylepšený Galaxy Tab S4 je maximálně přizpůsobený vašemu aktivnímu stylu životu doma i na cestách. Stane se vaším nejlepším společníkem pro neomezenou zábavu i náročný multitasking. Je vhodý také jako tablet na hry.

galaxy-tab-S4.jpg

Technické parametry

 

 

Operační systém: Android 8.1 Oreo

Procesor: 8jádrový (2,35 GHz + 1,9 GHz)

Operační paměť: 4 GB RAM

Display: Super AMOLED 10,5 palce (2560× 1600)

Úložiště: 64 GB, podpora MicroSD karet

Fotoaparát: 13 Mpx, přední 8 MpxDalší výbava: 3,5 jack, AC Wi-Fi, Bluetooth 5.0, GPS

Rozměry: 249,3 × 164,3 × 7,1 mm (hmotnost 482g)

 

 

 

galaxy tab S4

 

 
tablet s perem

 

 

 

S chytrým perem S Pen jste vždy připraveni

 

 

Zapište si každý svůj nápad dříve, než ho zapomenete. Díky funkci Screen-Off Memomůžete perem S Pen zapisovat rychlé poznámky, i když obrazovka tabletu zrovna není aktivní. Pouze 0,7 mm tenký hrot multifunkčního pera zaručuje přesné a přirozené psaní a kreslení. 

 

Až 16 hodin sledování videa díky skvělé baterii

 

 

Baterie Galaxy Tab S4 s kapacitou 7 300 mAh vydrží až 16 hodin přehrávání videa. Sledování vašich oblíbených pořadů tak nebude problém. A pokud se po diváckém maratonu vybije, díky podpoře technologie rychlého nabíjení bude už za 200 minut opět stoprocentní.

 

 

 

galaxy s4

 

 
galaxy tab s4

 

 

 

Špičkové zabezpečení

 

 

Ochraňte svá data. Bezpečnostní řešení Samsung Knox je vytvořeno na úrovni čipu a spustí se v okamžiku zapnutí vašeho tabletu. Několik úrovní zabezpečení vám umožňuje snadno oddělit pracovní i soukromé soubory a uložit důležitý obsah do Zabezpečené složky, do níž budete mít přístup pouze vy. 

 

Úžasný zvuk

 

 

Vychutnejte si dokonale vyvážené audio kalibrované experty ze společnosti AKGČtyři reproduktory poskytují tabletu Galaxy Tab S4 výjimečný zvuk. Technologie Dolby Atmospřináší podání prostorového 3D audia, které povýší sledování každého filmu na výjimečně pohlcující a realistický zážitek.

 

 

 

tablet samsung s4

zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Průměrné hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení