Popis produktu

Amazfit Verge

 

Více zábavy s dlouhou výdrží baterie

 

AMOLED displej | Podpora volání | 11 sportovních režimů | Až 5denní výdrž | GPS + GLONASS navigace


Nádherný AMOLED displej

 

1,3'' AMOLED displej

 

AMAZFIT Verge s 1,3'' AMOLED displejem se postarají o jasný obraz a živé barvy. Samotná výměna ciferníku se tak stává větší zábavou.Chcete volat? Amazfit Verge mají funkce jako váš telefon!

 

Hodinky můžete používat pro přijetí nebo uskutečnění hovoru*

 

Žádný hovor už neuteče. Amazfit Verge to zvládnou. Při příchozím hovoru začnou hodinky zvonit a vibrovat. V opačném případě stačí v kontaktech najít správný kontakt či jej vytočit, aniž byste drželi telefon v ruce.*

* Chcete-li používat funkce volání, je nutné mít hodinky propojeny přes Bluetooth s Vaším telefonem. Tuto funkci podporují telefony s operačním systémem Android.Zvedněte své zápěstí pro kontrolu notifiakcí

 

Čtěte všechny notifikace nebo jen ty, které chcete. Co budete dělat, pokud čekáte důležitou zprávu na schůzce? Díky Amazfit Verge budete přesně vědět, co se děje ve Vašem telefonu. Díky 1,3'' displeji přečtete vše, co potřebujete, a přitom nerušíte okolí vytahováním mobilního telefonu.
Jsou to chytré hodinky, chytré monitorování sportovních aktivit a zdraví.

 

11 sportovních aktivit a vestavěná GPS + GLONASS

Amazfit Verge používají novou generaci vysoce přesného optického měření. Nové algoritmy zaručí vyšší přesnost měření srdečního tepu. V kombinaci s nízkou spotřebou energie dokážou efektivně zaznamenávat srdeční tep. Můžete tak sledovat tep celý den a mít tepy zaznamenané pohodlně v aplikaci.5 dní na jedno nabití

 

Není snadné zvýšit životnost baterie chytrých hodinek. Životnost baterie byla vždy naší výsadou. Amazfit Verge pokračují v pečlivě budované tradici dlouhé životnosti baterie. Po desetiměsíčním úsilí o optimalizaci energetické účinnosti náš tým dokázal prodloužit životnost baterie až na 5 dní. Proto nemusíte každý večer přemýšlet, jestli Vaše hodinky vydrží další perný den.

Zkušební podmínky: Použité výchozí nastavení, připojeno přes Bluetooth k mobilnímu telefonu; Přijato 150 příchozích zpráv, 30krát rozsvícení displeje a 5 minut pro další operace; Běh každý druhý den po dobu 30 minut pokaždé. Při skutečném použití bude životnost baterie ovlivněna různými faktory, včetně nastavení, provozu a prostředí, a může se tedy lišit od laboratorních dat.


Jemný styl barev, které lahodí oku

 

Díky inovativnímu vzhledu je na výběr hned ze 3 barev.

 

S displejem o velikosti 1,3 palce se skvěle hodí na každé zápěstí.* Naši konstruktéři se snažili vytvořit hodinky, které budou opravdu pro všechny. Dostupné 3 barevné varianty spolehlivě uspokojí Vaše potřeby i Váš vkus.

* Alergické reakce se mohou lišit. Poraďte se s lékařem před koupí, zda-li není Vaše pokožka přecitlivělá.


Život plný barev ve Vašich hodinkách

 

Naši designéři vyrobili ty nejlepší ciferníky, kterými zaujmete. Zároveň jsou k dispozici jak digitální, tak ručičkové ciferníky, které symbolizují jak důvěru a zralost, zatímco sportovní styl dává prostor pro Vaši sílu a vitalitu.


Amazfit OS - Superfunkční systém plný zábavy

 

Snažíme se naslouchat našim zákazníkům, kteří jsou tak i našimi přáteli. Amazfit OS je výsledkem inovativního úsilí společně provedeného našimi zákazníky a námi. To je to, co naše produkty dělá ještě zajímavější a pomáhá nám se rozvíjet.

zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Parametry

Bluetooth Ano
Velikost interní paměti GB 4 GB
Velikost displeje do 1,8 palců
Technologie displeje amoled
Senzory a čidla Barometr , Kontinuální měření tepu , Krokoměr , Měření tepu
Verze BlueTooth 4.2
Dotykový displej Ano
Počet jader procesoru 2
Kapacita baterie 390 mAh
Voděodolnost Ano
Modelová řada Xiaomi Amazfit Verge
Hmotnost (g): 46 g

Hodnocení

Průměrné hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení