Popis produktu
ASUS Zenbook S 14 (UX5406)
* klávesa Copilot
* armádní standard MIL-STD 810H
Operační systém: Windows® 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 7 258V (8 jader - 4P + 4E, 8 vláken, P-core 2,2/4,8 GHz, 12 MB cache)
Neural procesor: Intel® AI Boost NPU (až 47)
Paměť: 32GB LPDDR5X na základní desce
Počet slotů (celkem/volných): bez slotů (0/0)
Maximální velikost: 32GB
Pevný disk: 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Rozšiřující sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: dotykový 14" WQXGA+ (2880X1800) 16:10 OLED, lesklý, 120Hz, 0,2ms, 400 nitů, DCI-P3 100%, VESA Display HDR True Black 500
Grafická karta: integrovaná Intel® Arc™ 140V
Audio: 2x technologie Smart Amp, reproduktory Harman/Kardon; mikrofon
Web kamera: FHD s IR
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Pero: ASUS Pen SA203H-MPP2.0
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7, 802.11be, třípásmová, 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
* 1x USB 3.2 Gen 2 typu A
* 2x Thunderbolt™ 4 s podporou zobrazení/technologie Power Delivery
Další porty:
* 1x HDMI 2.1 TMDS
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
Zabezpečení: firmware TPM, Microsoft Pluton, infračervená webkamera s podporou Windows Hello
Baterie: 72Wh, 2S2P, 4článková Li-ion
Napájení: 65W AC adaptér, USB-C
Barva: bílá
Materiál: hliník
Rozměry: 310,3x214,7x11,9-12,9mm
Hmotnost: cca 1,2kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobce: https://www.asus.com/cz/laptops/for-home/zenbook/asus-zenbook-s-14-ux5406/
Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
zobrazit podrobnější popis
schovat podrobnější popis
Parametry
| Dotykový displej | ano |
|---|---|
| Výstup VGA | ne |
| Výstup DVI | ne |
| Výstup mini/micro HDMI | ne |
| Disk - kapacita HDD | Ne |
| Disk - kapacita SSD | 1TB SSD |
| WiFi | ano |
| Velikost displeje | 14 " |
| Typ disku | SSD |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x (počet) | 1 |
| Displej - rozlišení | 2880x1800 |
| Grafická karta | Integrovaná |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Model | UX5406SA |
| Bluetooth | Ano |
| Numerická klávesnice | Ne |
| Podsvícená klávesnice | Ano |
| Čtečka karet | Ne |
| Materiál notebooku | Hliník |
| Model notebooku | UX5406SA |
| Velikost operační paměti | 32 GB |
| Konektor DVI | ne |
| Konektor DisplayPort | ne |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Typ polohovacího zařízení | TouchPad |
| HDMI výstup | ano |
| Hmotnost | 1,2 |
| Modelová řada | ASUS Zenbook S 14 OLED |
| Barva | Bílá |
| Velikost operační paměti | 32 GB |
| NFC | ne |
| Výrobce procesoru | Intel |