Popis produktu
Apple MacBook Pro 16"
s čipem M4 Max
Operační systém: macOS Sequoia
Procesor: Apple M4 Max, 14jádrové CPU (10P+4E), 32jádrové GPU, 16jádrový Neural Engine, propustnost 410GB/s
Paměť: 36GB
Pevný disk: 1TB SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: SDXC
Displej: 16,2" Liquid Retina XDR, 3456×2234 při 254 pixelech na palec, XDR až 1000 nitů, až 120Hz, True Tone
Audio: Hi-fi zvuková soustava šesti reproduktorů s woofery v antirezonančním uspořádání, Dolby Atmos; soustava tří mikrofonů
Web kamera: 12MP Center Stage, 1080p HD video, obrazový signálový procesor s výpočetním videem
Polohovací zařízení: Force Touch trackpad
Podsvícená klávesnice: ano, snímač okolního osvětlení
Layout klávesnice: SK
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: Touch ID
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6E (802.11ax) + Bluetooth 5.3
Porty USB:
* 3× Thunderbolt 5 (nabíjení, DisplayPort, Thunderbolt 5: až 120 Gb/s, Thunderbolt 4: až 40 Gb/s, USB 4: až 40 Gb/s)
Ostatní porty:
* 1× MagSafe 3
* 1× 3,5mm sluchátkový konektor
* 1× HDMI
* 1× slot pro SDXC kartu
Baterie: 100Wh lithium-polymerová
Výdrž baterie: až 14 hodin bezdrátového prohlížení webu
Napájení: 140W USB-C adaptér (podpora rychlého nabíjení)
Barva: stříbrná
Rozměry: 355,7×248,1×16,8mm
Hmotnost: 2,15kg
V krabici:
* 16" MacBook Pro
* 140W USB-C napájecí adaptér
* kabel USB-C/MagSafe 3 (2m)
* SK návod
zobrazit podrobnější popis
schovat podrobnější popis
Parametry
| Dotykový displej | ne |
|---|---|
| Výstup VGA | ne |
| Výstup DVI | ne |
| Výstup mini/micro HDMI | ne |
| Disk - kapacita HDD | Ne |
| Disk - kapacita SSD | 1TB SSD |
| WiFi | ano |
| Velikost displeje | 16,2 " |
| Typ disku | SSD |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x (počet) | 0 |
| Displej - rozlišení | 3456x2234 |
| Grafická karta | Integrovaná |
| Operační systém | macOS Sequoia |
| Model | Apple MacBook Pro 16" |
| Bluetooth | Ano |
| Výdrž na baterie | 8 a více hodin |
| Numerická klávesnice | Ne |
| Podsvícená klávesnice | Ano |
| Čtečka karet | Ano |
| Model notebooku | Apple MacBook Pro 16" |
| Velikost operační paměti | 36 GB |
| Konektor DVI | ne |
| Konektor DisplayPort | ne |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Typ polohovacího zařízení | Multidotykový trackpad |
| HDMI výstup | ano |
| Hmotnost | 2,15 |
| Modelová řada | Apple MacBook Pro |
| Barva | Stříbrná |
| Velikost operační paměti | 36 GB |
| NFC | ne |
| Výrobce procesoru | Apple |