Popis produktu
Technické
parametry
* Procesor: Qualcomm Snapdragon® X Plus X1P-42-100 (8 jader, 8 vláken, až 3,24 GHz, 30 MB cache)
* Paměť: 16 GB: LPDDR5x, 8 448 MT/s (vestavěná)
* Operační systém: Windows 11 Pro (64Bit) MUI (English, Czech, Hungarian, Polish, Slovak)
* Kapacita disku: 512 GB, M.2 2230, TLC PCIe Gen 4 NVMe, SSD
* Displej: 14.0", FHD+ 1920x1080, 60 Hz, WVA, Nedotykový, AG, 300 nitů
* Grafická karta: Grafika Qualcomm Adreno
* Webkamera: Barevná kamera s rozlišením FHD a Infračervená kamera
* Připojení: Qualcomm® FastConnect™ 7800 Wi-Fi 7 2x2, BT 5.4 Wireless
* Baterie a napájení: 3článková lithium-iontová baterie (54 Wh), Adaptér 65 W (USB-C)
* Barva: Šedá
Výbava a příslušenství
* Klávesnice: Podsvícená klávesnice Česká/Slovenská - bez numerické klávesnice
* Čtečka otisku prstu: Ano
* Thunderbolt 4: Ano
* WLAN: Ano
Konektivita
*1x port USB 3.2 1. generace
*2x port USB Type-C s plnou funkcionalitou, technologií Power Delivery a rozhraním DisplayPort
*1x globální konektor pro náhlavní soupravu
*1x slot karty microSD
Rozměry a hmotnost
* Rozměry: Výška: 15,14 - 16,00 mm, Šířka: 314,00 mm, Hloubka: 223,75 mm
* Hmotnost: od: 1,53 kg
Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne
Odkaz na stránky výrobce https://www.dell.com/en-us/shop/dell-laptops/latitude-5455-laptop/spd/latitude-14-5455-laptop
* Procesor: Qualcomm Snapdragon® X Plus X1P-42-100 (8 jader, 8 vláken, až 3,24 GHz, 30 MB cache)
* Paměť: 16 GB: LPDDR5x, 8 448 MT/s (vestavěná)
* Operační systém: Windows 11 Pro (64Bit) MUI (English, Czech, Hungarian, Polish, Slovak)
* Kapacita disku: 512 GB, M.2 2230, TLC PCIe Gen 4 NVMe, SSD
* Displej: 14.0", FHD+ 1920x1080, 60 Hz, WVA, Nedotykový, AG, 300 nitů
* Grafická karta: Grafika Qualcomm Adreno
* Webkamera: Barevná kamera s rozlišením FHD a Infračervená kamera
* Připojení: Qualcomm® FastConnect™ 7800 Wi-Fi 7 2x2, BT 5.4 Wireless
* Baterie a napájení: 3článková lithium-iontová baterie (54 Wh), Adaptér 65 W (USB-C)
* Barva: Šedá
Výbava a příslušenství
* Klávesnice: Podsvícená klávesnice Česká/Slovenská - bez numerické klávesnice
* Čtečka otisku prstu: Ano
* Thunderbolt 4: Ano
* WLAN: Ano
Konektivita
*1x port USB 3.2 1. generace
*2x port USB Type-C s plnou funkcionalitou, technologií Power Delivery a rozhraním DisplayPort
*1x globální konektor pro náhlavní soupravu
*1x slot karty microSD
Rozměry a hmotnost
* Rozměry: Výška: 15,14 - 16,00 mm, Šířka: 314,00 mm, Hloubka: 223,75 mm
* Hmotnost: od: 1,53 kg
Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne
Odkaz na stránky výrobce https://www.dell.com/en-us/shop/dell-laptops/latitude-5455-laptop/spd/latitude-14-5455-laptop
zobrazit podrobnější popis
schovat podrobnější popis
Parametry
| Dotykový displej | ne |
|---|---|
| Disk - kapacita HDD | Ne |
| Disk - kapacita SSD | 512GB SSD |
| WiFi | ano |
| Velikost displeje | 14 " |
| Typ disku | SSD |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Grafická karta | Integrovaná |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Model | 5455 |
| Bluetooth | Ano |
| Numerická klávesnice | Ne |
| Podsvícená klávesnice | Ano |
| Čtečka karet | Ano |
| Model notebooku | 5455 |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Typ polohovacího zařízení | TouchPad |
| Modelová řada | Dell Latitude |
| Barva | Šedá |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Výrobce procesoru | Qualcomm |