Popis produktu
HP EliteBook Ultra G1i 14“ nové generace s AI
* certifikace TCO
* klávesa Copilot
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 7 258V (8 jader - 4P + 4LPE, 8 vláken, P-core 2,2/4,8 GHz, LPE-core 2,2/3,7 GHz, 12 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost, až 47 TOPS
Paměť: 32GB LPDDR5x-8533 MT/s (integrovaná)
Počet slotů (celkem/volné): be slotů (0/0)
Maximální velikost: 32GB
Pevný disk: 1TB PCIe® Gen4 NVMe™ TLC M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 14" (35,6cm) 2,8K (2880x1800) lesklý OLED, BrightView, 120Hz, 400 nitů, 100% DCI-P3
Grafická karta: Intel Arc 140V
Audio: Poly Studio, čtyři stereofonní reproduktory; dva mikrofony vybavené redukcí šumu pomocí umělé inteligence
Web kamera: 5MP + IR
Polohovací zařízení: HP Imagepad
Klávesnice: podsvícená bez numerického bloku
Čtečka otisků prstů: ano
Čtečka čipových karet: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WiFi + Bluetooth® (Intel® Wi-Fi 7 BE201 2×2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
* 1x USB typ A s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s (nabíjecí)
* 3x Thunderbolt™ 4 s rozhraním USB typ C® s přenosovou rychlostí 40 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1)
Ostatní:
* 1x stereofonní konektor pro sluchátka/mikrofon
* 1x bezpečnostní slot
Baterie: 6článková Li-ion polymerová, 64Wh
Napájení: 65W adaptér USB-C™
Barva: atmosféricky modrá
Materiál: hořčík
Rozměry: 313,7x217,2x9-12,1mm
Hmotnost: cca 1,19kg
Záruka: 3 roky on-site
zobrazit podrobnější popis
schovat podrobnější popis
Parametry
| Dotykový displej | ne |
|---|---|
| WiFi | ano |
| Velikost displeje | 14 " |
| Typ disku | SSD |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x (počet) | 1 |
| Displej - rozlišení | 2880x1800 |
| Grafická karta | Integrovaná |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Model | Ultra G1i |
| Bluetooth | Ano |
| Numerická klávesnice | Ne |
| Podsvícená klávesnice | Ano |
| Materiál notebooku | Hořčík |
| Model notebooku | Ultra G1i |
| Velikost operační paměti | 32 GB |
| Konektor DVI | ne |
| Konektor DisplayPort | ne |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Typ polohovacího zařízení | HP Imagepad |
| Hmotnost | 1,19 |
| Modelová řada | HP EliteBook |
| Barva | Modrá |
| Velikost operační paměti | 32 GB |
| NFC | ne |
| Výrobce procesoru | Intel |