Popis produktu
HP EliteBook X G1i 14“ nové generace s AI
* certifikace TCO
* klávesa Copilot
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 7 258V (8 jader - 4P + 4LPE, 8 vláken, P-core 2,2/4,8 GHz, LPE-core 2,2/3,7 GHz, 12 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost, až 47 TOPS
Paměť: 32GB LPDDR5x-8533 MT/s (integrovaná)
Počet slotů (celkem/volné): be slotů (0/0)
Maximální velikost: 32GB
Pevný disk: 1TB PCIe® Gen4 NVMe™ TLC M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 14" (35,6cm) 2,5K (2560x1600) antireflexní IPS, 120Hz, 400 nitů, 100% DCI-P3, 100% Adobe RGB
Grafická karta: Intel Arc 140V
Audio: Poly Studio, čtyři stereofonní reproduktory se samostatnými zesilovači; dva mikrofony
Web kamera: 5MP + IR
Polohovací zařízení: Clickpad
Klávesnice: podsvícená s klávesami DuraKeys bez numerického bloku
Čtečka čipových karet: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WiFi + Bluetooth® (Intel® Wi-Fi 7 BE201 2×2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
* 2× Thunderbolt™ 4 s rozhraním USB typ C® s přenosovou rychlostí 40 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
* 1× USB typ C® s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4)
* 1x USB typ A s přenosovou rychlostí signálu 5 Gb/s (napájení)
Ostatní:
* 1× HDMI 2.1
* 1× stereofonní konektor pro sluchátka/mikrofon
* 1× bezpečnostní slot
Baterie: 6článková Li-ion polymerová, 68Wh
Napájení: 65W adaptér USB-C™
Rozměry: 313,9x219,9x10,5-14,9mm
Hmotnost: cca 1,18kg
Záruka: 3 roky on-site
zobrazit podrobnější popis
schovat podrobnější popis
Parametry
| Dotykový displej | ne |
|---|---|
| WiFi | ano |
| Velikost displeje | 14 " |
| Typ disku | SSD |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x (počet) | 1 |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Grafická karta | Integrovaná |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Model | G1i |
| Bluetooth | Ano |
| Numerická klávesnice | Ne |
| Podsvícená klávesnice | Ano |
| Model notebooku | G1i |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Konektor DVI | ne |
| Konektor DisplayPort | ne |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Typ polohovacího zařízení | TouchPad |
| Hmotnost | 1,18 |
| Modelová řada | HP EliteBook X |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| NFC | ne |
| Výrobce procesoru | Intel |