Parametry
| Dotykový displej | ne |
|---|---|
| Výstup VGA | ne |
| Výstup DVI | ne |
| Výstup mini/micro HDMI | ne |
| Oddělitelná klávesnice | ne |
| Disk - kapacita HDD | Ne |
| Disk - kapacita SSD | 1TB SSD |
| WiFi | ano |
| Velikost displeje | 16 " |
| Typ disku | SSD |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x (počet) | 2 |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Model | 16 G11 |
| Bluetooth | Ano |
| Numerická klávesnice | Ano |
| Podsvícená klávesnice | Ano |
| Čtečka karet | Ano |
| Materiál notebooku | Hliník a kov |
| Model notebooku | 16 G11 |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Konektor DVI | ne |
| Konektor DisplayPort | ne |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Typ polohovacího zařízení | TouchPad |
| HDMI výstup | ano |
| Hmotnost | 2,04 |
| Modelová řada | HP ZBook |
| Barva | Stříbrná |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| NFC | ne |
| Výrobce procesoru | AMD |