Popis produktu
HP ProBook 465 16” G11
Operační systém: Windows® 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen 5 7535U (6 jader, 12 vláken, 2,9/4,55 GHz, 16 MB cache)
Paměť: 16GB DDR5-4800 SODIMM (2x 8GB)
Počet slotů (celkem/volných): (2/0)
Pevný disk: 512GB SSD PCIe® NVMe®
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 16" WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nitů, 45% NTSC
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 660M
Audio: Zvuk od Poly Studio, dva stereofonní reproduktory se samostatnými zesilovači; integrované mikrofony s duálním polem
Web kamera: FHD 1080p
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: Ano
Bezdrátová komunikace: MediaTek Wi-Fi 6E RZ616 (2x2) a Bluetooth® 5.3
Konektory USB:
* 2x USB Type-C® s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4)
* 1x USB Type-A s přenosovou rychlostí 5 Gbit/s (USB Power Delivery)
* 1x USB Type-A s přenosovou rychlostí 5 Gbit/s (nabíjecí)
Další konektory:
* 1x HDMI 2.1
* 1x stereofonní konektor pro sluchátka/mikrofon
* 1x RJ-45
Zabezpečení: Integrovaný bezpečnostní čip TPM 2.0
Baterie: 3článková Li-ion HP s dlouhou výdrží (56 Wh)
Napájení: HP Smart 65W USB Type-C
Rozměry(ŠxHxV): 359,4 x 251 x 10,9 mm
Hmotnost: cca 1,74 kg
Záruka: 1 rok
zobrazit podrobnější popis
schovat podrobnější popis
Parametry
| Dotykový displej | ne |
|---|---|
| Výstup VGA | ne |
| Výstup DVI | ne |
| Výstup mini/micro HDMI | ne |
| Oddělitelná klávesnice | ne |
| Disk - kapacita HDD | Ne |
| Disk - kapacita SSD | 512GB SSD |
| WiFi | ano |
| Velikost displeje | 16 " |
| Typ disku | SSD |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x (počet) | 2 |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Grafická karta | Integrovaná |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Model | 465 G11 |
| Bluetooth | Ano |
| Numerická klávesnice | Ano |
| Podsvícená klávesnice | Ano |
| Čtečka karet | Ne |
| Model notebooku | 465 G11 |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Konektor DVI | ne |
| Konektor DisplayPort | ne |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Typ polohovacího zařízení | TouchPad |
| HDMI výstup | ano |
| Hmotnost | 1,74 |
| Modelová řada | HP ProBook |
| Barva | Stříbrná |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Výrobce procesoru | AMD |