Popis produktu
ThinkPad
E14
Gen
6
* ENERGY STAR® 8.0
* EPEAT™ Gold Registered
* ErP Lot 6
* ErP Lot 26
* RoHS compliant
* TCO Certified 9.0
* TÜV Rheinland® Low Blue Light (Software Solution)
Operační systém: Windows® 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 5 125U (12 jader (2P + 8E + 2LPE), 14 vláken, P-core 1.3/4.3 GHz, E-core 0.8/3.6 GHz, LPE-core 0.7/2.1 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 16GB SO-DIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): (2/1)
Maximální velikost: 64GB
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Sloty pevného disku:
* 1x M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 slot
* 1x M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 slot
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 14" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris (v režimu Intel UHD)
Audio: High Definition (HD) Audio, Senary SN6141 codec, Stereo speakers, 2W x2, Dolby® Atmos®, audio by HARMAN
Web kamera: FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Lenovo® Slim Pen: ne
Síť: ano
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi® 6E, 11ax 2x2 + BT5.3
Porty USB:
* 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
* 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On
* 1x USB-C® (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2x2), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4
* 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1
Další porty:
* 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz
* 1x Ethernet (RJ-45)
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
Čtečka otisků prstů: ano
TPM 2.0: ano
Baterie: integrovaná 57Wh
Napájení: 65W USB-C® (3-pin)
Barva: Graphite Black
Materiál: hliník
Rozměry: 313 x 219.3 x 17.99 mm
Hmotnost: 1.44 kg
Záruka: 3 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_E14_Gen_6_Intel?M=21M7002LCK
* ENERGY STAR® 8.0
* EPEAT™ Gold Registered
* ErP Lot 6
* ErP Lot 26
* RoHS compliant
* TCO Certified 9.0
* TÜV Rheinland® Low Blue Light (Software Solution)
Operační systém: Windows® 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 5 125U (12 jader (2P + 8E + 2LPE), 14 vláken, P-core 1.3/4.3 GHz, E-core 0.8/3.6 GHz, LPE-core 0.7/2.1 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 16GB SO-DIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): (2/1)
Maximální velikost: 64GB
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Sloty pevného disku:
* 1x M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 slot
* 1x M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 slot
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 14" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris (v režimu Intel UHD)
Audio: High Definition (HD) Audio, Senary SN6141 codec, Stereo speakers, 2W x2, Dolby® Atmos®, audio by HARMAN
Web kamera: FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Lenovo® Slim Pen: ne
Síť: ano
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi® 6E, 11ax 2x2 + BT5.3
Porty USB:
* 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
* 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On
* 1x USB-C® (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2x2), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4
* 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1
Další porty:
* 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz
* 1x Ethernet (RJ-45)
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
Čtečka otisků prstů: ano
TPM 2.0: ano
Baterie: integrovaná 57Wh
Napájení: 65W USB-C® (3-pin)
Barva: Graphite Black
Materiál: hliník
Rozměry: 313 x 219.3 x 17.99 mm
Hmotnost: 1.44 kg
Záruka: 3 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_E14_Gen_6_Intel?M=21M7002LCK
zobrazit podrobnější popis
schovat podrobnější popis
Parametry
| Dotykový displej | ne |
|---|---|
| Výstup VGA | ne |
| Výstup DVI | ne |
| Výstup mini/micro HDMI | ne |
| Oddělitelná klávesnice | ne |
| Disk - kapacita HDD | Ne |
| Disk - kapacita SSD | 512GB SSD |
| WiFi | ano |
| Velikost displeje | 14 " |
| Typ disku | SSD |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x (počet) | 2 |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Grafická karta | Integrovaná |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Model | E14 Gen 2 (Intel) |
| Bluetooth | Ano |
| Numerická klávesnice | Ne |
| Podsvícená klávesnice | Ano |
| Čtečka karet | Ne |
| Materiál notebooku | Hliník |
| Model notebooku | E14 Gen 2 (Intel) |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Konektor DVI | ne |
| Konektor DisplayPort | ne |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Typ polohovacího zařízení | TouchPad+TrackPoint |
| HDMI výstup | ano |
| Hmotnost | 1,44 |
| HDMI | ano |
| Modelová řada | Lenovo ThinkPad E |
| Barva | Černá |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| NFC | ne |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Layout klávesnice | CZ/SK |