Popis produktu
Model:
Lenovo
ThinkPad
L14
Gen
5
(Intel)
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 5 125U (12 jader (2P + 8E + 2LPE), 14 vláken, P-core 1.3/4.3 GHz, E-core 0.8/3.6 GHz, LPE-core 0.7/2.1 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 16GB SO-DIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): 2/1
Maximální velikost: 64 GB
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
Rozšiřující sloty pevného disku: ne
Optická mechanika: ne
Displej: 14" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits antireflexní, 45% NTSC, DBEF5
Grafická karta: Integrovaná Intel Graphics 4-Cores iGPU
Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Web kamera: 5.0MP + IR Discrete s bezpečnostní clonou
Čtečka otisku prstů: ano
SmartCard Reader: ano
Síť: 100/1000M
Bezdrátová komunikace: Intel Wi-Fi 6E AX211, 11ax 2x2 + BT5.3 + WWAN Upgradable to 4G
USB:
*1x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0)
*2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), one Always On
*1x USB-C (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2x2), with USB PD 3.0 and DisplayPort 1.4
*1x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort 2.1
Další konektory:
*1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz
*1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
*1x Ethernet (RJ-45)
*1x Smart Card Reader
*1x Nano-SIM Card Slot
Čtečka paměťových karet: ne
TPM 2.0: ano
Baterie: 57 Wh
Napájení: 65W USB-C (3-pin)
Barva: černá
Materiál: plast
Rozměry: od 313.7 x 226 x 18.92 mm
Hmotnost: od 1,4 kg
TCO Certified: ano
Záruka: 3 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_L14_Gen_5_Intel?M=21L1002LCK
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 5 125U (12 jader (2P + 8E + 2LPE), 14 vláken, P-core 1.3/4.3 GHz, E-core 0.8/3.6 GHz, LPE-core 0.7/2.1 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 16GB SO-DIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): 2/1
Maximální velikost: 64 GB
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
Rozšiřující sloty pevného disku: ne
Optická mechanika: ne
Displej: 14" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits antireflexní, 45% NTSC, DBEF5
Grafická karta: Integrovaná Intel Graphics 4-Cores iGPU
Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Web kamera: 5.0MP + IR Discrete s bezpečnostní clonou
Čtečka otisku prstů: ano
SmartCard Reader: ano
Síť: 100/1000M
Bezdrátová komunikace: Intel Wi-Fi 6E AX211, 11ax 2x2 + BT5.3 + WWAN Upgradable to 4G
USB:
*1x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0)
*2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), one Always On
*1x USB-C (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2x2), with USB PD 3.0 and DisplayPort 1.4
*1x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort 2.1
Další konektory:
*1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz
*1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
*1x Ethernet (RJ-45)
*1x Smart Card Reader
*1x Nano-SIM Card Slot
Čtečka paměťových karet: ne
TPM 2.0: ano
Baterie: 57 Wh
Napájení: 65W USB-C (3-pin)
Barva: černá
Materiál: plast
Rozměry: od 313.7 x 226 x 18.92 mm
Hmotnost: od 1,4 kg
TCO Certified: ano
Záruka: 3 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_L14_Gen_5_Intel?M=21L1002LCK
zobrazit podrobnější popis
schovat podrobnější popis
Parametry
| Dotykový displej | ne |
|---|---|
| Výstup VGA | ne |
| Výstup DVI | ne |
| Výstup mini/micro HDMI | ne |
| Oddělitelná klávesnice | ne |
| Disk - kapacita HDD | Ne |
| Disk - kapacita SSD | 512GB SSD |
| WiFi | ano |
| Velikost displeje | 14 " |
| Typ disku | SSD |
| USB 2.0 (počet) | 1 |
| USB 3.x (počet) | 2 |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Grafická karta | Integrovaná |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Model | L14 Gen 5 (Intel) |
| Bluetooth | Ano |
| Numerická klávesnice | Ne |
| Podsvícená klávesnice | Ano |
| Čtečka karet | Ne |
| Materiál notebooku | Plast |
| Model notebooku | L14 Gen 5 (Intel) |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Konektor DVI | ne |
| Konektor DisplayPort | ne |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Typ polohovacího zařízení | TouchPad+TrackPoint |
| HDMI výstup | ano |
| Hmotnost | 1,4 |
| HDMI | ano |
| Modelová řada | Lenovo ThinkPad L |
| Barva | Černá |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| NFC | ne |
| Výrobce procesoru | Intel |