Popis produktu
Lenovo Yoga Pro 7 14ASP9
Copilot+ PC
* splňuje armádní standard MIL-STD-810H
* Eyesafe® Certified 2.0
Operační systém: Windows® 11 Home
Procesor: AMD Ryzen AI 9 365 (10 jader, 20 vláken, 2/5 GHz, 24 MB cache)
NPU: integrovaná AMD Ryzen™ AI, až 50 TOPS
Paměť: 32GB integrovaná LPDDR5x-7500
Paměťové sloty (celkem/volné): bez slotů (0/0)
Maximální velikost: 32GB, nelze navýšit
Pevný disk: 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Sloty pevného disku: 1x M.2
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 14,5" 2,8K WQXGA+ (2880x1800) OLED 400 nitů lesklý, 100% P3, 100% sRGB, 120Hz, Eyesafe®, Dolby Vision®, DisplayHDR™ True Black 500, sklo AGC Dragontrail™, X-Rite
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 880M Graphics
Audio: kodek Realtek® ALC3306, 4 stereo reproduktory, 2x 2W (woofery), 2x 2W (výškové reproduktory), optimalizované s Dolby Atmos®, zesilovač (AMP); 4x mikrofon
Web kamera: FHD 1080p + IR s elektronickou závěrkou
Polohovací zařízení: beztlačítkový vícedotykový touchpad se skleněným povrchem, podporuje Precision TouchPad (PTP), 80x135 mm
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 + BT5.3)
Porty USB:
* 1x USB-A (USB 5Gb/s, USB 3.2 Gen 1) - vždy zapnuto
* 1x USB-C® (USB 10Gb/s, USB 3.2 Gen 2) - s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 1.4
* 1x USB-C® (USB4® 40Gb/s) - s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 1.4
Další porty:
* 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
Bezpečnostní čip: Microsoft® Pluton TPM 2.0 Enabled
Baterie: integrovaná li-polymerová 73Wh
Napájení: 100W USB-C® Slim
Barva: šedá (Luna Grey)
Materiál: hliník
Rozměry: 325,5x226,49x16,6mm
Hmotnost: od 1,54kg
Záruka: 3 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/Yoga_Pro_7_14ASP9?M=83HN002WCK
zobrazit podrobnější popis
schovat podrobnější popis
Parametry
| Dotykový displej | ne |
|---|---|
| WiFi | ano |
| Velikost displeje | 14,5 " |
| Typ disku | SSD |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x (počet) | 1 |
| Displej - rozlišení | 2880x1800 |
| Grafická karta | Integrovaná |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Model | 14ASP9 |
| Bluetooth | Ano |
| Numerická klávesnice | Ne |
| Podsvícená klávesnice | Ano |
| Materiál notebooku | Hliník |
| Model notebooku | 14ASP9 |
| Velikost operační paměti | 32 GB |
| Konektor DVI | ne |
| Konektor DisplayPort | ne |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Typ polohovacího zařízení | TouchPad |
| Hmotnost | 1,54 |
| Modelová řada | Lenovo Yoga Pro 7 |
| Barva | Šedá |
| Velikost operační paměti | 32 GB |
| NFC | ne |
| Výrobce procesoru | AMD |