Popis produktu

HEPA filtr
HEPA je zkratka, která znamená High-Efficiency Particulate Air. Jedná se o vrsttvený filtr, kterýzachycuje vzdušné částice při průchodu čističem vzduchu. Rychlost odstraňování menších částic z proudu vzduchu do 0,3 mikronu může být až 99%. Může drasticky omezit šíření alergenů a bakterií v proudu vzduchu, jako je pyl, smog a viry. Filtr HEPA byl původně vyvinut pro NASA a byl široce používán v nemocnicích, aby byl vzduch čistý a neškodný.

Ionizátor
Generátor negativních iontů pomáhá eliminovat kladně nabité částice jako jsou prach, bakterie, viry, kouř a podobné. Zároveň výrazně zlepšuje kvalitu vzduchu, působí pozitivně na zdraví, lidskou psychiku a imunitní systém.

Noční režim
Noční režim sníží jas všech ovládacích prvků a zároveň omezí rychlost ventilátorů, čímž výrazně sníží jejich hlučnost. Díky tomu můžete nechat Tesla Smart Air Purifier Mini běžet celou noc bez obav, že by Vás rušil.

Omyvatelný předfiltr
Používá mikronovou síť, která účinně blokuje vláknité částice vetší než 2,5 mm. Lze jej snadno vyčistit až deset tisíckrát. Díky tomu zabránitárychlému zanesené dalších filtrů, například HEPA filtru, kterému tak výrazně prodloužíte životnost.

Filtr s aktivním uhlím
Uhlíkový filtr je velmi efektivní v absorpci těkavých organických látek, včetně nepříjemných pachů a mnoha druhů znečišťujících plynů.

Technické specifikace
Vzduchový výkon: 120 m3/h
Plocha užití: < 14 m2
Hlučnost: < 55 dB
Příkon: 30 W
Váha: 2,5 kg
Rozměry: 243 ×243 ×310 mm
Senzor: PM2.5
Druh filtru: Před-filtr, filtr s aktivním uhlím, HEPA filtr, ionizátor
Aplikace: TESLA Smart app pro Android a iOS
Jazyk aplikace: EN, CZ, SK, PL, HU, SL, HR, DE
zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení