Popis produktu
Model:
Cyborg
15
A13VE
Procesor: Intel Core i5-13420H (8 jader - 4P + 4E, 12 vláken, P-core 2,1/4,6 GHz, E-core 1,5/3,4 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 16GB (2x 8GB DDR5-5200)
Počet slotů (celkem/volných): 2/0
Pevný disk: 1TB M.2-2280 M-Key SSD PCIe GEN4x4 w/o DRAM NVMe
Rozšiřující sloty pevného disku: ne
Optická mechanika: ne
Displej: 15.6" IPS-Level FHD (1920x1080), 144Hz Refresh Rate, ANTI-GLARE
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB GDDR6
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Web kamera: HD type (30fps@720p)
Čtečka otisku prstů: ne
Síť: Gigabit Ethernet
Bezdrátová komunikace: Intel Wi-Fi 6E AX211, Bluetooth v5.3
USB:
*1x Type-C (USB3.2 Gen1 / DisplayPort™)
*2x Type-A USB3.2 Gen1
Další konektory:
*1x HDMI 2.1 (4K @ 60Hz)
*1x RJ45
*1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack
Čtečka paměťových karet: ne
TPM 2.0: ne
Baterie: 53.5 Whrs, 3 články
Napájení: 120W adaptér
Barva: Černá
Materiál: Metal/Plast
Rozměry: 359.36 x 250.34 x 21.95~22.9
Hmotnost: 1.98 kg
Záruka: 2 roky, 1 rok baterie
Procesor: Intel Core i5-13420H (8 jader - 4P + 4E, 12 vláken, P-core 2,1/4,6 GHz, E-core 1,5/3,4 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 16GB (2x 8GB DDR5-5200)
Počet slotů (celkem/volných): 2/0
Pevný disk: 1TB M.2-2280 M-Key SSD PCIe GEN4x4 w/o DRAM NVMe
Rozšiřující sloty pevného disku: ne
Optická mechanika: ne
Displej: 15.6" IPS-Level FHD (1920x1080), 144Hz Refresh Rate, ANTI-GLARE
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB GDDR6
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Web kamera: HD type (30fps@720p)
Čtečka otisku prstů: ne
Síť: Gigabit Ethernet
Bezdrátová komunikace: Intel Wi-Fi 6E AX211, Bluetooth v5.3
USB:
*1x Type-C (USB3.2 Gen1 / DisplayPort™)
*2x Type-A USB3.2 Gen1
Další konektory:
*1x HDMI 2.1 (4K @ 60Hz)
*1x RJ45
*1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack
Čtečka paměťových karet: ne
TPM 2.0: ne
Baterie: 53.5 Whrs, 3 články
Napájení: 120W adaptér
Barva: Černá
Materiál: Metal/Plast
Rozměry: 359.36 x 250.34 x 21.95~22.9
Hmotnost: 1.98 kg
Záruka: 2 roky, 1 rok baterie
zobrazit podrobnější popis
schovat podrobnější popis
Parametry
| Dotykový displej | ne |
|---|---|
| WiFi | ano |
| Velikost displeje | 15,6 " |
| Typ disku | SSD |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x (počet) | 2 |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Operační systém | DOS |
| Model | 15 A13VE-1693XCZ |
| Bluetooth | Ano |
| Numerická klávesnice | Ano |
| Podsvícená klávesnice | Ano |
| Materiál notebooku | Kov a plast |
| Model notebooku | 15 A13VE-1693XCZ |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Konektor DVI | ne |
| Konektor DisplayPort | ne |
| Typ notebooku | Herní notebook |
| Typ polohovacího zařízení | TouchPad |
| Hmotnost | 1,98 |
| Modelová řada | MSI Cyborg |
| Barva | Černá |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Výrobce procesoru | Intel |