Popis produktu
MSI Vector A18 HX A9WIG-068CZ
* exkluzivní systém chlazení Cooler Boost 5 se 2 ventilátory a 7 trubicemi
* 26zónová herní klávesnice RGB s LED podsvícenými klávesami „WASD“
* ambientní osvětlení Mystic Light
* MSI OverBoost Ultra
* MSI AI Engine
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen 9 9955HX (16 jader, 32 vláken, 2,5/5,4 GHz, 64 MB cache)
Paměť: 32GB (2x 16GB) DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): dva sloty DDR5 (2/0)
Maximální velikost: 96GB
Pevný disk: 2TB M.2-2280 NVMe PCIe Gen4x4 SSD
Úložiště: 1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4), 1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen5) kompatibilní
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: SD
Displej: 18" QHD+ (2560x1600) antireflexní IPS, 240Hz, 500 nitů, 3ms (GtG), 100% DCI-P3
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5080, 16GB GDDR7
Audio: 2x 4W, Nahimic 3
Web kamera: IR FHD (30fps@1080p) s HDR
Polohovací zařízení: Silky Smooth Touchpad
Klávesnice: 26zónová herní RGB s klávesou Copilot a numerickým blokem
Čtečka otisku prstů: ne
Síť: 2,5GbE REALTEK RTL8125BG-CG
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (802.11be Wi-Fi 7 + Bluetooth v5.4)
Porty USB:
* 2x typ C (USB4®/DisplayPort™/Power Delivery 3.1/Thunderbolt™ 4 kompatibilní)
* 2x typ A USB 3.2 Gen1
* 1x typ A USB 3.2 Gen2
Ostatní porty:
* 1x HDMI™ 2.1 (8K@60Hz/4K@120Hz)
* 1x ethernet (RJ-45)
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x SD Express čtečka karet
* 1x bezpečnostní slot Kensington
* 1x napájecí konektor
Zabezpečení: krytka webkamery/firmware Trusted Platform Module (fTPM) 2.0/technologie Microsoft Pluton/Kensington
Baterie: 4článková, 4S1P, 99,9Wh
Napájení: 400W
Barva: šedá (Cosmos Gray)
Rozměry: 404x307,5?x24-32,05mm
Hmotnost: 3,6kg
Záruka: 2 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://www.msi.com/Laptop/Vector-A18-HX-A9WX/
zobrazit podrobnější popis
schovat podrobnější popis
Parametry
| Dotykový displej | ne |
|---|---|
| WiFi | ano |
| Velikost displeje | 18 " |
| Typ disku | SSD |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x (počet) | 3 |
| Displej - rozlišení | 2560x1600 |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Model | A18 HX A9WIG-068CZ |
| Bluetooth | Ano |
| Numerická klávesnice | Ano |
| Podsvícená klávesnice | Ano |
| Materiál notebooku | Kov a plast |
| Model notebooku | A18 HX A9WIG-068CZ |
| Velikost operační paměti | 32 GB |
| Konektor DVI | ne |
| Konektor DisplayPort | ne |
| Typ notebooku | Herní notebook |
| Typ polohovacího zařízení | TouchPad |
| Hmotnost | 3,6 |
| Modelová řada | MSI Vector |
| Barva | Šedá |
| Velikost operační paměti | 32 GB |
| NFC | ne |
| Výrobce procesoru | AMD |