Parametry
| Dotykový displej | ne |
|---|---|
| WiFi | ano |
| Velikost displeje | 15,3 " |
| Typ disku | SSD |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x (počet) | 0 |
| Displej - rozlišení | 2880x1864 |
| Grafická karta | Integrovaná |
| Operační systém | macOS Sequoia |
| Model | Apple MacBook Air 15" |
| Bluetooth | Ano |
| Numerická klávesnice | Ne |
| Podsvícená klávesnice | Ano |
| Materiál notebooku | Hliník |
| Model notebooku | Apple MacBook Air 15" |
| Velikost operační paměti | 24 GB |
| Konektor DVI | ne |
| Konektor DisplayPort | ne |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Typ polohovacího zařízení | Multidotykový trackpad |
| Hmotnost | 1,51 |
| Modelová řada | Apple MacBook Air |
| Barva | Midnight |
| Velikost operační paměti | 24 GB |
| NFC | ne |
| Výrobce procesoru | Apple |