Parametry
| Dotykový displej | ne |
|---|---|
| Výstup VGA | ne |
| Výstup DVI | ne |
| Výstup mini/micro HDMI | ne |
| Disk - kapacita HDD | Ne |
| Disk - kapacita SSD | 512GB SSD |
| WiFi | ano |
| Velikost displeje | 14,2 " |
| Typ disku | SSD |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x (počet) | 0 |
| Displej - rozlišení | 3024x1964 |
| Grafická karta | Integrovaná |
| Operační systém | macOS Sequoia |
| Model | Apple MacBook Pro 14" |
| Bluetooth | Ano |
| Výdrž na baterie | 8 a více hodin |
| Numerická klávesnice | Ne |
| Podsvícená klávesnice | Ano |
| Čtečka karet | Ano |
| Model notebooku | Apple MacBook Pro 14" |
| Velikost operační paměti | 24 GB |
| Konektor DVI | ne |
| Konektor DisplayPort | ne |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Typ polohovacího zařízení | Multidotykový trackpad |
| HDMI výstup | ano |
| Hmotnost | 1,6 |
| Modelová řada | Apple MacBook Pro |
| Barva | Stříbrná |
| Velikost operační paměti | 24 GB |
| NFC | ne |
| Výrobce procesoru | Apple |