Popis produktu
Model:
Lenovo
ThinkPad
T14
Gen
5
(Intel)
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 155U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB
Paměť: 1x 32GB SO-DIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): 2/1
Maximální velikost: 64GB
Pevný disk: 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0
Rozšiřující sloty pevného disku: ne
Optická mechanika: ne
Displej: 14" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC,60Hz, DBEF5
Grafická karta: Integrated Intel® Graphics
Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Web kamera: 5.0MP + IR Discrete s bezpečnostní clonou
Čtečka otisku prstů: ano
SmartCard Reader: ano
Síť: 100/1000M (RJ-45)
Bezdrátová komunikace: Intel Wi-Fi 6E AX211, 11ax 2x2 + BT5.3 + WWAN Upgradable to 4G
USB:
*1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
*1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
*2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1
Další konektory:
*1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz
*1x Ethernet (RJ-45)
*1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
*1x Smart Card Reader
*1x Nano-SIM Card Slot
Čtečka paměťových karet: ne
TPM 2.0: ano
Baterie: 52,5 Wh
Napájení: 65W USB-C
TCO Certified: ano
Barva: Thunder Black
Materiál: PC + 20% CarbonFiber (Top), PC + 20% CF (Bottom)
Rozměry: 315.9 x 223.7 x 17.7 mm
Hmotnost: od 1,38 kg
Záruka: 3 roky Premier
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad/ThinkPad_T14_Gen_5_Intel?M=21ML003QCK
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 155U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB
Paměť: 1x 32GB SO-DIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): 2/1
Maximální velikost: 64GB
Pevný disk: 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0
Rozšiřující sloty pevného disku: ne
Optická mechanika: ne
Displej: 14" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC,60Hz, DBEF5
Grafická karta: Integrated Intel® Graphics
Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Web kamera: 5.0MP + IR Discrete s bezpečnostní clonou
Čtečka otisku prstů: ano
SmartCard Reader: ano
Síť: 100/1000M (RJ-45)
Bezdrátová komunikace: Intel Wi-Fi 6E AX211, 11ax 2x2 + BT5.3 + WWAN Upgradable to 4G
USB:
*1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
*1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
*2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1
Další konektory:
*1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz
*1x Ethernet (RJ-45)
*1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
*1x Smart Card Reader
*1x Nano-SIM Card Slot
Čtečka paměťových karet: ne
TPM 2.0: ano
Baterie: 52,5 Wh
Napájení: 65W USB-C
TCO Certified: ano
Barva: Thunder Black
Materiál: PC + 20% CarbonFiber (Top), PC + 20% CF (Bottom)
Rozměry: 315.9 x 223.7 x 17.7 mm
Hmotnost: od 1,38 kg
Záruka: 3 roky Premier
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad/ThinkPad_T14_Gen_5_Intel?M=21ML003QCK
zobrazit podrobnější popis
schovat podrobnější popis
Parametry
| Dotykový displej | ne |
|---|---|
| Výstup VGA | ne |
| Výstup DVI | ne |
| Výstup mini/micro HDMI | ne |
| Oddělitelná klávesnice | ne |
| Disk - kapacita HDD | Ne |
| Disk - kapacita SSD | 1TB SSD |
| WiFi | ano |
| Velikost displeje | 14 " |
| Typ disku | SSD |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x (počet) | 2 |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Grafická karta | Integrovaná |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Model | T14 Gen 5 (Intel) |
| Bluetooth | Ano |
| Numerická klávesnice | Ne |
| Podsvícená klávesnice | Ano |
| Čtečka karet | Ne |
| Materiál notebooku | Jiné slitiny |
| Model notebooku | T14 Gen 5 (Intel) |
| Velikost operační paměti | 32 GB |
| Konektor DVI | ne |
| Konektor DisplayPort | ne |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Typ polohovacího zařízení | TouchPad+TrackPoint |
| HDMI výstup | ano |
| Hmotnost | 1,38 |
| Modelová řada | Lenovo ThinkPad T |
| Barva | Černá |
| Velikost operační paměti | 32 GB |
| NFC | ne |
| Výrobce procesoru | Intel |