Popis produktu

 • U televizoru je nejdůležitější perfektní obraz. Samsung TV má hned několik technologií pro dokonalé vykreslení barev, perfektní jas, vysoké rozlišení a plynulé přehrávání. Atmosféru dokreslí reproduktory a soundbar zvukem ve vysoké kvalitě. Samsung TV skvěle vypadá díky tenkému tělu a minimálním rámečkům. Kabely se schovají do stojanu, a tak výhled nebude nic rušit. Televizor navíc můžete jednoduše připojit k telefonu nebo notebooku a využít větší obrazovky.

  Kvalitní obrazovka s miliardou barev dokáže vykreslit každý detail jako živý. Na technologii Dynamic Crystal Color si zvyknete tak, že vám obraz z běžných televizorů bude připadat zašedlý a nezajímavý. K perfektní ostrosti zase pomáhá rozlišení 4K UHD s čtyřnásobným počtem pixelů oproti Full HD.

  Vše pro lepší obraz

  Akční scény budou plynulé a stále ostré díky technologii Motion Xcelerator, která dokáže odhadnout a dopočítat obraz podle obsahu. Procesor Crystal 4K navíc umí mapovat barvy pro ještě lepší zobrazení. A vysoký dynamický rozsah HDR umí přímo zázraky se svétlem.Uslyšíte všude
  Při sledování potřebujete nejen skvělý obraz, ale důležitý je i zvuk. To v Samsungu moc dobře vědí, proto televizor vybavili technologií Q-Symphony, která propojí reproduktory se soundbarem a vytvoří tak prostorový zvuk. Své hrdiny tedy uslyšíte všude kolem sebe a budete si připadat jako jedna z postav.

  Elegantní za všech okolností

  Minimalistický design nechává vyniknout velké obrazovce a navíc bude skvěle vypadat v jakékoli místnosti. Díky ultratenkému provedení zabere minimum prostoru. Televizor můžete instalovat na zeď, nebo nechat stát a všechny kabely uschovat do stojanu.Spolupracuje bezdrátově
  K propojení vašeho smartphonu nebo notebooku s televizorem nejsou potřeba žádné další kabely. Jejich obrazovku můžete snadno nasdílet na velký displej televizoru a lépe se tak soustředit na práci či na studium. 
zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Parametry

Smart TV ano
Výkon reproduktorů 20
Rozlišení obrazovky 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Technologie obrazovky LED
Úhlopříčka obrazovky 65" (±165 cm)
VESA rozměr 400 x 300
Vhodný k montáži na stěnu (VESA) ano
Rozměry (šxvxh - včetně stojanu) 1451x874x282
Energetická třída G
Kodek H.265/HEVC ano
Wi-Fi připojení ano
LAN - RJ45 ano
DLNA ne
USB konektor Ano
CI slot ano
HDMI konektor ano
Typ TV tuneru DVB-T2/C/S2

Hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení