Parametry
| Dotykový displej | ano |
|---|---|
| Disk - kapacita HDD | Ne |
| Disk - kapacita SSD | 512GB SSD |
| WiFi | ano |
| Velikost displeje | 14 " |
| Typ disku | SSD |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x (počet) | 2 |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Grafická karta | Integrovaná |
| Operační systém | Windows 11 Pro Education |
| Model | TMP414RN-53-TCO-36U6 |
| Bluetooth | Ano |
| Podsvícená klávesnice | Ano |
| Čtečka karet | Ano |
| Materiál notebooku | Hořčík a hliník |
| Model notebooku | TMP414RN-53-TCO-36U6 |
| Velikost operační paměti | 8 GB |
| Typ notebooku | Notebook pro školství |
| HDMI výstup | ano |
| Hmotnost | 1,5 |
| HDMI | ano |
| Modelová řada | Acer TravelMate P4 14 |
| Barva | Modrá |
| Velikost operační paměti | 8 GB |
| Výrobce procesoru | Intel |