Popis produktu
Acer TravelMate P2 16 (TMP216-51-G2-TCO-701X)
* Acer Dust Defender
* TravelMate Sense App
* certifikace TCO 9.0
* armádní standard MIL-STD 810H
Operační systém: Windows 11 Professional 64
Procesor: Intel Core 7 150U (10 jader - 2P + 8E, 12 vláken, P-core 1,8/5,4 GHz, E-core 1,2/4,0 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 16GB DDR5
Počet slotů (celkem/volných): 2x DDR5 (2/1)
Pevný disk: 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (HDD upgrade kit)
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD
Displej: 16" WUXGA (1920x1200) 16:10 IPS antireflexní
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris (v režimu Intel UHD)
Audio: DTS® Audio, 2x stereo reproduktor, 2x mikrofon
Web kamera: FHD IR TNR
Polohovací zařízení: TouchPad
Klávesnice: bíle podsvícená s numerickým blokem
Čtečka otisků prstů: ano
Čtečka čipových karet: ano
Síť: GbE
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (WiFi 6E Intel 802.11ax 2x2 CNVi + BT 5.3)
Porty USB:
* 2x USB typ-C (USB4® 40Gb/s/DisplayPort přes USB-C/Thunderbolt™4/USB nabíjení 5V; 3A/DC-in port 20V; 65W s podporou nabíjení)
* 2x USB 3.2 Gen1
Další porty:
* 1x RJ-45
* 1x HDMI 2.0
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x napájecí konektor
* 1x bezpečnostní slot Kensington
TPM 2.0: ano
Baterie: 53Wh Li-ion
Napájení: 100W USB-C AC adaptér PCR50%
Barva: šedá (Steel Gray)
Rozměry: 359,3x261,1x19,95/22,95mm
Hmotnost: 1,74kg
Záruka: 2 roky
zobrazit podrobnější popis
schovat podrobnější popis
Parametry
| Dotykový displej | ne |
|---|---|
| Výstup VGA | ne |
| Výstup DVI | ano |
| Výstup mini/micro HDMI | ne |
| Disk - kapacita HDD | Ne |
| Disk - kapacita SSD | 1TB SSD |
| WiFi | ano |
| Velikost displeje | 16 " |
| Typ disku | SSD |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x (počet) | 2 |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Grafická karta | Integrovaná |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Model | TMP216-51-G2-TCO-701X |
| Bluetooth | Ano |
| Numerická klávesnice | Ano |
| Podsvícená klávesnice | Ano |
| Čtečka karet | Ano |
| Model notebooku | TMP216-51-G2-TCO-701X |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Konektor DVI | ano |
| Konektor DisplayPort | ne |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Typ polohovacího zařízení | TouchPad |
| HDMI výstup | ano |
| Hmotnost | 1,74 |
| Modelová řada | Acer TravelMate P2 16 |
| Barva | Šedá |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| NFC | ne |
| Výrobce procesoru | Intel |