Popis produktu
Apple MacBook Air 13"
s čipem M2
Operační systém: macOS Sequoia
Procesor: Apple M2, 8jádrové CPU (4P+4E), 8jádrové GPU, 16jádrový Neural Engine, propustnost 100GB/s
Paměť: 16GB
Pevný disk: 256GB SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 13,6" Liquid Retina s True Tone, 2560×1664 při 224 pixelech na palec, LED podsvícení, 500 nitů, podpora 1 miliardy barev
Audio: 4x reproduktor, Dolby Atmos; 3x mikrofon
Web kamera: 1080p FaceTime HD
Polohovací zařízení: Force Touch trackpad
Podsvícená klávesnice: ano, snímač okolního osvětlení
Layout klávesnice: SK
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: Touch ID
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6 (802.11ax) + Bluetooth 5.3
Porty USB:
* 2× Thunderbolt/USB4 (nabíjení, DisplayPort, Thunderbolt 3: až 40Gb/s, USB4: až 40Gb/s)
Ostatní porty:
* 1× MagSafe 3
* 1× 3,5mm sluchátkový konektor
Baterie: vestavěná 52,6Wh lithium-polymerová
Výdrž baterie: až 15 hodin bezdrátového prohlížení webu
Napájení: 30W USB-C adaptér
Barva: temně inkoustová (Midnight)
Rozměry: 304,1x215x11,3mm
Hmotnost: 1,24kg
V krabici:
* 13" MacBook Air
* 30W USB-C napájecí adaptér
* USB-C/MagSafe 3 kabel (2m)
* SK návod součástí balení
zobrazit podrobnější popis
schovat podrobnější popis
Parametry
| Dotykový displej | ne |
|---|---|
| Výstup VGA | ne |
| Výstup DVI | ne |
| Výstup mini/micro HDMI | ne |
| Disk - kapacita HDD | Ne |
| Disk - kapacita SSD | 256GB SSD |
| WiFi | ano |
| Velikost displeje | 13,6 " |
| Typ disku | SSD |
| USB 2.0 (počet) | 0 |
| USB 3.x (počet) | 0 |
| Displej - rozlišení | 2560x1664 |
| Grafická karta | Integrovaná |
| Operační systém | macOS Sequoia |
| Model | Apple MacBook Air 13" |
| Bluetooth | Ano |
| Numerická klávesnice | Ne |
| Podsvícená klávesnice | Ano |
| Čtečka karet | Ne |
| Model notebooku | Apple MacBook Air 13" |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Konektor DVI | ne |
| Konektor DisplayPort | ne |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Typ polohovacího zařízení | Multidotykový trackpad |
| HDMI výstup | ne |
| Hmotnost | 1,24 |
| Modelová řada | Apple MacBook Air |
| Barva | Midnight |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| NFC | ne |
| Výrobce procesoru | Apple |