Popis produktu
*Hliník
se
zadní
stranou
z
probarveného
skla
*Tísňové SOS volání
*Detekce autonehody
*Kompatibilní s MagSafe kryty, peněženkami, bezdrátovými nabíječkami a dalšími doplňky
*Dynamic Island
Operační systém: iOS 17
Procesor - počet jader: Čip A16 Bionic - 6jádrové CPU/ 5jádrové GPU/ 16jádrový Neural Engine
Uživatelská paměť [GB]: 128
Displej - úhlopříčka [palce]: 6,7” Super Retina XDR displej
Displej - rozlišení [pix]: Rozlišení 2796 × 1290 při 460 pixelech na palec
Dotykový displej: Ano
Klávesnice: Ne
Podporované sítě:
Dvě SIM (dvě aktivní eSIM nebo nano-SIM a eSIM)
*GSM/EDGE
*UMTS/HSPA+
*DC-HSDPA
*5G (pásma sub-6 GHz) s technologií MIMO 4×4
*Gigabitové LTE
GPS: GPS, GLONASS, Galileo, QZSS a BeiDou
Konektivita:
*USB-C/ Podporuje USB 2
*Wi-Fi 6
*Bluetooth 5.3
*NFC s režimem čtečky
Senzory:
*Face ID
*Přední TrueDepth kamera na rozpoznávání obličeje
*Gyroskop s vysokým dynamickým rozsahem
*Akcelerometr snímající vysoké přetížení
*Dva snímače okolního osvětlení
*Barometr
*Snímač blízkosti
Fotoaparát:
Zadní:
Vyspělá dvojitá fotosoustava (48MP hlavní fotoaparát a 12MP ultraširokoúhlý fotoaparát)
Fotky v supervysokém rozlišení (24MP a 48MP)
*Hlavní: 48MP, clona f/1,6
*Ultraširokoúhlý: 12MP, clona f/2,4
0,5×, 1×, 2× optický zoom
Portréty další generace s ovládáním zaostření a hloubky ostrosti
4K video při 24 fps, 25 fps, 30 fps nebo 60 fps
Přední:
TrueDepth
*12MP fotky/ Clona f/1,9
Baterie:
*Vestavěná dobíjecí lithium-iontová baterie
*Bezdrátové nabíjení přes MagSafe nebo Qi
*Až 26 hodin přehrávání videa
*Nabití až na 50 % za 30 minut 20W nebo silnějším adaptérem
Rozměry [mm]: 160,9 x 77,8 x 7,8 mm
Hmotnost [g]: 201 g
Obsah balení:
*iPhone s iOS 17
*USB-C nabíjecí kabel (1m)
Záruka: 12 měs.
*Tísňové SOS volání
*Detekce autonehody
*Kompatibilní s MagSafe kryty, peněženkami, bezdrátovými nabíječkami a dalšími doplňky
*Dynamic Island
Operační systém: iOS 17
Procesor - počet jader: Čip A16 Bionic - 6jádrové CPU/ 5jádrové GPU/ 16jádrový Neural Engine
Uživatelská paměť [GB]: 128
Displej - úhlopříčka [palce]: 6,7” Super Retina XDR displej
Displej - rozlišení [pix]: Rozlišení 2796 × 1290 při 460 pixelech na palec
Dotykový displej: Ano
Klávesnice: Ne
Podporované sítě:
Dvě SIM (dvě aktivní eSIM nebo nano-SIM a eSIM)
*GSM/EDGE
*UMTS/HSPA+
*DC-HSDPA
*5G (pásma sub-6 GHz) s technologií MIMO 4×4
*Gigabitové LTE
GPS: GPS, GLONASS, Galileo, QZSS a BeiDou
Konektivita:
*USB-C/ Podporuje USB 2
*Wi-Fi 6
*Bluetooth 5.3
*NFC s režimem čtečky
Senzory:
*Face ID
*Přední TrueDepth kamera na rozpoznávání obličeje
*Gyroskop s vysokým dynamickým rozsahem
*Akcelerometr snímající vysoké přetížení
*Dva snímače okolního osvětlení
*Barometr
*Snímač blízkosti
Fotoaparát:
Zadní:
Vyspělá dvojitá fotosoustava (48MP hlavní fotoaparát a 12MP ultraširokoúhlý fotoaparát)
Fotky v supervysokém rozlišení (24MP a 48MP)
*Hlavní: 48MP, clona f/1,6
*Ultraširokoúhlý: 12MP, clona f/2,4
0,5×, 1×, 2× optický zoom
Portréty další generace s ovládáním zaostření a hloubky ostrosti
4K video při 24 fps, 25 fps, 30 fps nebo 60 fps
Přední:
TrueDepth
*12MP fotky/ Clona f/1,9
Baterie:
*Vestavěná dobíjecí lithium-iontová baterie
*Bezdrátové nabíjení přes MagSafe nebo Qi
*Až 26 hodin přehrávání videa
*Nabití až na 50 % za 30 minut 20W nebo silnějším adaptérem
Rozměry [mm]: 160,9 x 77,8 x 7,8 mm
Hmotnost [g]: 201 g
Obsah balení:
*iPhone s iOS 17
*USB-C nabíjecí kabel (1m)
Záruka: 12 měs.
zobrazit podrobnější popis
schovat podrobnější popis
Parametry
| Dotykový displej | ano |
|---|---|
| WiFi | ano |
| Operační systém | iOS |
| Model | iPhone 15 Plus 128 GB |
| Bluetooth | Ano |
| Model procesoru | A16 Bionic GHz |
| Velikost interní paměti GB | 128 GB |
| Velikost operační paměti | Neuvedeno GB |
| Velikost displeje | 6,7 palců |
| Rozlišení | 2796x1290 pixelů |
| Technologie displeje | OLED |
| Senzory a čidla | *Dva snímače okolního osvětlení *Barometr *Snímač blízkosti |
| Verze BlueTooth | 5.3 |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Fotoaparát přední (selfie) | 12 Mpx |
| Fotoaparát zadní | 48 Mpx |
| Dotykový displej | Ano |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Dual SIM | Ano |
| Voděodolnost | Ano |
| Typ SIM | nano |
| Modelová řada | Apple iPhone 15 Plus |
| Barva | Žlutá |
| Hmotnost (g): | 201 g |
| NFC | ano |
| Výrobce procesoru | Apple |