Popis produktu
Perfektní výsledky, snadná obsluha a výrazná úspora pro váš rodinný rozpočet. O to vše se postará kvalitní vestavná myčka nádobí. Propracované senzory automaticky vyhodnotí míru znečištění nádobí a přizpůsobí tomu program. O vaše oblíbené skleničky se obávat nemusíte. Specializovaná technologie zabraňuje jejich poškrábání, zašednutí či korozi, takže se budou stále blýskat. Také přizpůsobení velkým kusům nádobí se v domácnosti jistě hodí. Díky trojnásobně rychlejšímu programu vás nepřekvapí ani neohlášená návštěva. Čas ušetří i program pro čištění samotné myčky. O dlouhodobě tichý a úsporný provoz se stará ProSmart invertorový motor. Jelikož se jedná o vestavný spotřebič, jistě oceníte LED světlo na podlaze, které na první pohled signalizuje, že je myčka v provozu.
Dokonale čisté
Senzory myčky dokáží vyhodnotit míru znečištění nádobí a přizpůsobit tomu teplotu, množství vody i délku programu. To přináší dokonalé výsledky, a navíc úsporu pro vaši peněženku.


Zameřeno na sklo
Technologie GlassShield oplachuje nádobí nezměkčenou vodou a díky tomu zabraňuje korozi skla, jeho zašednutí či poškrábání. Vaše sklenice tak budou zářivé a stále jako nové.
Elegantní design
Vestavná myčka se dokonale přizpůsobí designu vaší kuchyně. A jestli je spotřebič zrovna v chodu poznáte podle LED světla na podlaze.


Velká kapacita
Čtrnáct sad nádobí najednou, tolik toho myčka zvládne umýt najednou. A zvládne i připálené plechy. Ty snadno umístíte do speciálních držáků, s odolnými nečistotami si potom poradí vysoký tlak vody.
Rychlý program
Až trojnásobně rychlejší program vám vytrhne trn z paty při velkých oslavách či nečekaných návštěvách. Plnohodnotný program umyje a usuší plnou myčku nádobí jen za 58 minut.


Invertorový motor
ProSmart invertorový motor nabízí tichý provoz, nízkou spotřebu a dlouhou životnost. Co víc si přát?
Snadná údržba
Specializovaný program InnerClean důkladně vyčistí samotnou myčku bez vašeho přičinění.

| Energetická třída | F |
| Typ | Vestavné |
| Sad nádobí na jeden cyklus | 14 |
| Roční spotřeba energie | 299 kWh |
| Roční spotřeba vody | 3080 l |
| Třída účinnosti sušení | A |
| Hlučnost | 48 dB |
| FUNKCE | |
| Aqua stop | Ano |
| Odložený start | Ano |
| Dětská pojistka | Ano |
| Nastavitelné koše | Ano |
| Displej | Ano |
| OSTATNÍ | |
| Výška | 81,8 cm |
| Šířka | 59,8 cm |
| Hloubka | 55 cm |
| Barva | Bílá |
Dokumentace k tomuto produktu
Parametry
| Energetická třída | A+ |
|---|---|
| K produktu Vám přidáme ZDARMA | Doprava + výnos zdarma v hodnotě 499kč (Ostrava, Havířov, Karviná, Opava, Frýdek) |