Popis produktu

Skříňová mraznička Beko RFNE312E43WN je ideální volbou pro uskladnění velkého množství mražených potravin. Její celkový využitelný objem je 275 litrů. Mrazicí kapacita skříňové mrazničky je 20 kg potravin za 24 hodin a její skladovací doba při výpadku elektřiny je 30 hodin. Pro uskladnění vašich potravin jsou k dispozici zásuvky a výrobník ledu Twist and Serve. Vnitřní osvětlení je LED.

Bezpečné a pohodlné uskladnění potravin
Elektronická regulace teploty pomocí dotykového displeje umožňuje snadné a přesné nastavení požadované teploty v interiéru mrazničky. Skříňová mraznička je vybavena i signálem otevřených, resp. špatně zavřených dvířek. K dispozici je i praktické antibakteriální madlo a těsnění. Maximální hlučnost je pouze 38 dB.

No Frost systém
Nejlepší mrazničky jsou již téměř bezúdržbové, mají nízkou spotřebu a během chodu nevyžadují odmrazování. Model patří do energetické třídy A ++, má spotřebu 255 kWh za rok, čímž ušetří peníze za elektřinu. Díky funkci No Frost nebudete muset spotřebič odmrazovat. Potraviny jsou totiž mražené pomocí ochlazeného vzduchu, který cirkuluje a zajišťuje tak stejnou teplotu uvnitř celé mrazničky. Přebytek vlhkosti se automaticky odvádí ven, proto v mrazničce nevzniká námraza a vy se jí nemusíte pracně zbavovat.

 

 

275 L, Energetická třída E, Bílá, Klimatická třída SN, N, ST, T, Mrazící výkon 20 kg/24h

zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení