Popis produktu

MUM Série 2: nejkompaktnější kuchyňský robot Bosch s všestranným využitím. Malý, ale neuvěřitelně šikovný. Robot MUM2 je vylepšeným nástupcem historicky nejúspěšnější řady robotů Bosch MUM4, které patří i po 40 letech na evropském trhu mezi nejoblíbenější modely u zákazníků. Série 2 má však ještě silnější motor a je kompaktnější – i při objemu mísy 3,8 litru zvládne perfektně zpracovat dokonce větší množství těsta (2,4 kilogramy piškotového nebo 1,7 kilogramu kynutého). Proto tohoto velmi účinného pomocníka ocení především domácnosti, kde je kladen důraz na úsporu místa v kuchyni a zároveň vysoký výkon. Tento robot v atraktivním designu se bude na kuchyňské lince skvěle vyjímat, v případě potřeby ho lze ale díky nízké váze a kompaktním rozměrům kdykoliv snadno a rychle uklidit.

3D planetární míchání

Perfektní výsledky díky 3D planetárnímu míchání, které dokonale kopíruje přirozený pohyb ruky při hnětení a míchání. 3D planetární míchání zajišťuje pohyb nástrojů do tří směrů, zatímco pohon se otáčí naopak. Díky tomu se směs účinně smíchává z boků, ze dna i ze středu mísy a těsto je krásně nadýchané.

3D planetární míchání

Silný motor Bosch

S výkonným motorem zpracujete i těžká těsta. Užijte si dokonalé výsledky pečení od samotného začátku. Díky výkonnému motoru můžete snadno a rychle promíchat velké množství přísad. Žádné čekání, žádné přepracování, žádné kompromisy.

Silný motor Bosch

Mísa o objemu 3,8 litru

Velká mísa pro optimální přípravu těsta. Ideální mísu nemůžete posuzovat pouze podle její velikosti. Pro nejlepší výsledky je důležitý vnitřní tvar, který opisují použité nástavce. Vysoce kvalitní nerezová mísa o objemu 3,8 litru je vhodná jak pro malé množství, tak i pro zpracování až 2,4 kilogramů piškotového těsta nebo 1,7 kilogramů kynutého těsta.

Mísa o objemu 3,8 litru

Sedm rychlostních stupňů

Každé příslušenství vyžaduje jiné nastavení rychlosti. Díky sedmi různým rychlostním stupňům zpracujete suroviny rychle, snadno a přesně. Potřebujete vyšší rychlost nebo rozmělnit některé ingredience? Nastavte pulsní funkci a užijte si dokonalý výsledek ihned.

Sedm rychlostních stupňů

Bezpečné používání

Gumové nožičky pro lepší stabilitu i bezpečnost - zajistí výjimečnou stabilitu kuchyňského robota a zamezí jeho pohybu. Elektronická pojistka opětovného zapnutí brání neočekávanému spuštění motoru.

 

Bezpečné používání

Cukrářská sada pro všechny pekařské výzvy

Kreativní nápady na pečení a vaření vyžadují speciální příslušenství. Cukrářská sada zaručuje perfektní výsledky a snadnou manipulaci: míchací metla, šlehací metla a hnětací hák vám pomohou snadno připravit dezerty, koláče a poradí si i s opravdu těžkými těsty.

Cukrářská sada pro všechny pekařské výzvy

Jednoduché uložení kabelu

Kabel už nebude překážet. Kuchyňský robot umožňuje pohodlné a jednoduché uložení kabelu do speciální přihrádky.

Jednoduché uložení kabelu

Široký výběr příslušenství

Nápadům na pečení ani přípravu dalších pokrmů se meze nekladou. Nabídka dokoupitelného příslušenství je opravdu široká a uspokojí každou kulinářskou výzvu.

Široký výběr příslušenství

zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení