Popis produktu

Úprava vousů, vlasů a chloupků na těle v jednom. To je Braun Face & Body MGK3040, který je vybaven zastřihovacími hřebeny pro různé délky zastřižený vousů či vlasů nebo náhradní hlavu pro detailní zastřihování. Bonusem je i holicí strojek v balení, který je určený pro holení chloupků na těle.

 

Multifunkční využití

 

Strojek Braun MGK3040 je vybaven několika druhy zastřihovacích hřebenů. Díky této výbavě ho můžete snadno použít k zastřihování vousů nebo vlasů a také k detailní úpravě tvaru strniště. Přibalený žiletkový holicí strojek poslouží k hladkému oholení těla.

 

 

Lepší zastřižení i hustších vousů

 

Čepele z nerezové oceli lépe zastřihnout delší a silnější vousy i vlasy. Zároveň se postarají o rovnoměrnost zastřižení, přičemž vlasy ani vousy netahají.

 

 

 

Až 60 minut provozu na baterii

 

Užívejte si až 60 minut bezkabelového provozu po 8 hodinách nabíjení. Pokud se Vám strojek během zastřihování vybije, můžete holení pohodlně dokončit s připojeným napájecím kabelem.

 

 

Snadná údržba

 

Strojek díky jeho voděodolnosti můžete po každém použití bez obav očistit pod tekoucí vodou. Váš zastřihovač tak bude vždy připraven k dalšímu použití.

 

 

Pro holení těla

 

Pro doholení některých míst dohladka nebo pro holení těla dostanete k zastřihovači holicí strojek Gillette. Použít ho můžete, i když se rozhodnete tvář oholit dohladka a proměnit se tak na krátkou dobu v jiného člověka.

 

 

Obsah balení:

 

Zastřihovač Braun MGK3040

1x zastřihovací hřeben 1 mm

1x zastřihovací hřeben 2 mm

1x zastřihovací hřeben 3-11 mm

1x zastřihovací hřeben 13-21 mm

1x hlava pro detailní zastřihování

1x žiletkový holicí strojek Gillette

zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Průměrné hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení