Popis produktu

Maximální výkon, maximální pohodlí. To nabízí elektrický holicí strojek z řady Braun Series 5, který pomocí technologie AutoSense dokáže analyzovat hustotu vousů a dosáhnout tak účinnějšího oholení jedním tahem. Ve výbavě mu nechybí ani flexibilní výkyvná hlava, jež si snadno a pohodlně poradí i s křivkami tváře a krku, které jsou jinak při holení hůře dostupné. Speciální středovou zastřihávací lištu z obou stran obklopují dva břity s téměř devíti sty štěrbinami, díky nimž zůstane vaše pokožka dlouho hladká. Pro přesné tvarování vousů je také k dispozici i vysunovací zastřihovač.

Automatické přizpůsobení

Skvělý výkon jedním tahem. To je jedna z předností strojku Braun Series 5 5030s, který při holení analyzuje vaše vousy a automaticky se na různých místech přizpůsobí jejich tloušťce a hustotě. AutoSensing motor upravuje výkon strojku hned 13krát za vteřinu. Efektivně tak zvládne oholit i husté vousy méně tahy a zamezuje proto zbytečnému zarudnutí pokožky.

Automatické přizpůsobeníFlexibilní výkyvná hlava

Flexibilní výkyvná hlava

Snadné oholení i na problémovějších místech zajišťuje pohodlná osmisměrná výkyvná hlava, která zůstává s pokožkou neustále v kontaktu. Sleduje i složitější kontury, kde používá menší tlak, díky čemuž za sebou strojek zanechává nejen menší podráždění, ale především méně neoholených vousů.

Pohodlné oholení ve všech směrech

Výkyvná hlava si poradí s jemnými i s velkými konturami. Pro hladké a pohodlné oholení je proto Braun Series 5 5030s sestrojen tak, že jsou všechny stříhací prvky na konstrukci zavěšeny samostatně a mohou tak lépe reagovat i na ty nejjemnější křivky.

Pohodlné oholení ve všech směrechStředová zastřihávací lišta

Středová zastřihávací lišta

Na plocho rostoucí vousy či vousy rostoucí do všech směrů? Žádný problém. Od toho je ve středu holicí hlavy umístěn zastřihovač ActiLift vyrobený ve speciálním tvaru, který tyto vousy hravě zkrotí.

Pro dlouho hladkou pokožku

Zastřihávací lištu obklopují dva břity SensoFoil. Tyto jedinečné holicí planžety obsahující celkem 899 malých štěrbin jsou speciálně navržené tak, aby vám poskytly perfektní oholení, ale zároveň chránily vaši pokožku. Vaše vousy tak oholí až na 0,058 mm.

Pro dlouho hladkou pokožkuZcela voděodolný

Zcela voděodolný

Elektrický strojek lze v případě potřeby rychle a jednoduše umýt pod tekoucí vodou. Je totiž 100% vodotěsný, a to až do pěti metrů.

Pro přesné zastřižení

Tvarování vousů, kotlet, ale třeba i kníru přesně podle vašich představ je se strojkem Braun Series 5 5030s zcela snadné. Stačí jen vysunout k tomu určený zastřihovač a můžete se pustit do práce.

Pro přesné zastřiženíSnadné nastavení

Snadné nastavení

Pohodlnější oholení než kdy předtím. To slibuje technologie MultiHeadLock, díky níž si můžete vybrat jeden z celkem pěti nastavitelných úhlů holicí hlavy.

Výkonná baterie

Precizně holí, pohodlně se s ním zachází. To je další z výhod tohoto elektrického strojku, jenž je dobíjecí, takže vám při samotném holení nebude překážet žádný kabel. Samotné nabíjení trvá jen jednu hodinu, za kterou získáte dostatek energie až na 50 minut provozu. O stavu nabití máte také přehled díky displeji, jenž vám ukáže, v jaké ze tří úrovní nabití se výkonná lithium-iontová baterie zrovna nachází.

Výkonná baterieVhodný i na daleké cesty

Vhodný i na daleké cesty

Pokud vyrážíte do zahraničí, nemusíte strojek nechávat doma. Dokáže se automaticky přizpůsobit napětí v rozmezí 100 až 240 V a vy si tak můžete užívat hladce oholenou pokožku téměř ve kterékoli zemi na světě, i když využívá jinou úroveň elektrického napětí než Česká republika.

zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Dokumentace k tomuto produktu

Hodnocení

Průměrné hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení