Popis produktu
myPhone Halo S je telefon s vysouvací klávesnicí s velkými tlačítky. Tento model má barevné a intuitivní menu zobrazované na velkém 2,8" displeji. Tato velikost poskytuje výjimečně snadné ovládání a pohodlí.
Telefon disponuje krásným designem a vysouvací klávesnice je velmi praktická. V momentě, kdy ji nepotřebujete, může zůstat zasunutá. Tento model je ideální pro lidi, kteří preferují velký displej, ale stále chtějí mít k dispozici klasickou klávesnici.
Vysokokapacitní baterie poskytuje dlouhou výdrž na jedno nabití. Zapomeňte na každodenní nabíjení a využívejte telefon naplno!
Pokud telefon potřebujete nabít. Stačí ho jen položit do nabíjecího stojánku. Díky tomu bude telefon vždy připraven nabitý.
myPhone Halo S disponuje jedinečnou možností nastavit si až 8 fotokontaktů. Vyberte si své přátelé nebo členy rodiny, přiřaďte k nim fotky a při příchozím hovoru ihned uvidíte, kdo vám volá.
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
| Displej: | 2,8'' TFT (240x320px) |
| Podpora paměť. karet: | microSDHC (až do 32 GB) |
| GSM: | 850/900/1800/1900 MHz |
| Bluetooth: | ano |
| FM rádio: | ano |
| Kamera: | 0,3 Mpix (VGA) |
| Baterie: | 1000 mAh Li-Ion |
| Pohotovostní doba: | až 10 dní (v závislosti na síti) |
| Doba hovoru: | až 4 hodin (v závislosti na síti) |
| Rozměry: | 110,2 x 57,2 x 17,2 mm |
| Typ nabíječky: | micro USB |
| Velikost SIM karet: | standartní (2ff) |
Parametry
| Barva | Červená |
|---|