Popis produktu

Parní vytírání a parní čištění vám usnadní a urychlí úklid na maximum, uvidíte sami. Je to jednoduché a efektivní. Úklid pomocí páry je navíc šetrný k životnímu prostředí, protože nevyžaduje použití jakýchkoli chemických prostředků. Parní čištění totiž kombinuje tlak a teplotu kolem 100 °C. Z vody vytvoří páru, která je tlačena vysokým tlakem směrem ven. Její intenzita rozpustí nežádoucí nečistoty a zničí téměř 99 % bakterií běžně se vyskytujících v domácnostech. Díky tomu je daný povrch nejen dokonale čistý, ale i vydezinfikovaný. Parní čistič je k povrchům šetrný, protože nejsou vystaveny agresivním čisticím prostředkům, které navíc často zanechávají nepříjemný pach. Jistě oceníte i bohaté příslušenství. Pohodlné uskladnění kabelu nabídne integrovaný držák.

Horká pára zničí téměř 99 % bakterií běžně se vyskytujících v domácnosti

Parní čištění je proto jedním z nejoblíbenějších. Kombinuje tlak a teplotu kolem 100 °C. Díky tomu z vody vytvoří páru, která je následně hnaná vysokým tlakem směrem ven. Její intenzita spolehlivě rozpustí nežádoucí nečistoty.

 

Horká pára zničí téměř 99 % bakterií běžně se vyskytujících v domácnostiDokonale čisté podlahy doslova během okamžiku

Dokonale čisté podlahy doslova během okamžiku

Stačí jen naplnit nádrž čistou vodou, nasadit textilní potah a do 30 vteřin už můžete uklízet i s párou, kterou můžete jednoduše dávkovat pomocí integrovaného rozprašovače. Pára hravě vyčistí nejen tvrdé podlahy, ale stejně dobře si díky speciálnímu kluzáku poradí i s kobercem.

Bohaté a rozmanité příslušenství je součástí základní sady

Prostřednictvím bohatého příslušenství snadno vyčistíte mnoho různých povrchů, jako jsou například okna, zrcadla a další skleněné povrchy, koupelny, toalety, kuchyňské dřezy a baterie, čalounění, podlahy, nebo pneumatiky aut aj. Díky dlouhé hadici neváhejte vyčistit i záclony a závěsy bez toho, abyste je museli sundávat.

 

Bohaté a rozmanité příslušenství je součástí základní sadyOdstraňování nečistot pomocí páry je ekologické ve všech ohledech

Odstraňování nečistot pomocí páry je ekologické ve všech ohledech

Nepotřebujete k němu totiž žádné saponáty, čisticí a desinfekční prostředky. Parní čistění vám navíc ušetří i peníze za kohoutkovou vodu, minimum spotřebované elektrické energie a již zmíněné čisticí prostředky.

Koupelna bude zářit čistotou

Speciální stěrka, hadřík a pára vám postačí k tomu, abyste jednoduše a rychle umyli, vyleštili a vydesinfikovali celý sprchový kout. Pára totiž nejen zabíjí škodlivé bakterie, ale zároveň snadno rozpouští usazené mýdlo a nevzhledný vodní kámen. Spáry budou zase jako nové.Koupelna bude zářit čistotouKuchyň a těžko přístupná místa budou opět dokonale čistá

Kuchyň a těžko přístupná místa budou opět dokonale čistá

V kuchyni určitě často využijete drátěný i nylonový kartáč, který si bez problému poradí s každou špínou. Špatně dostupná místa už také nebudou překážkou. Štěrbinová hubice s kartáčkem se postará o prach za nábytkem, radiátory, nebo kuchyňskou linkou. Úklid vás znovu začne bavit.

zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Průměrné hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení