Popis produktu

De'Longhi DINAMICA ECAM 350.55.SB

  • Ocelový mlýnek zaručí čerstvě namletá kávová zrna, kdykoliv si chcete dopřát vynikající kávu
  • Široká nabídka nápojů jedním stiskem: espresso, káva, cappuccino a latte macchiato
  • Nastavte si každý nápoj dle své chuti, vyzkoušejte silné, střední nebo jemné aroma, nastavte si i teplotu kávy (horká, střední nebo nižší teplota)
  • “LatteCrema” System  pro skutečný mix potěšení: krémové cappuccino s hustou mléčnou pěnou a vždy dokonalou teplotou… až do poslední kapky!
  •  “MY” funkce: nastavte si každý nápoj dle své chuti a uložte ho do paměti kávovaru
  • Intuitivní ovládací panel s grafickým displejem a dotykovými tlačítky pro snadné použití
  • Automatická čistící funkce vestavěná do knoflíku na regulaci pěny- jednoduše tak může být po použití opět uložena do lednice

 

Technologie jedním stiskem "One Touch"

Připravte si perfektní kávu a mléčné nápoje jedním stisknutím tlačítka. Inovativní technologie One Touch využívá nejmodernější elektroniku s intuitivním ovládáním pro jednoduché a okamžité použití.

Nastavitelný mlýnek

Konické ocelové mlýnky De'Longhi jsou kalibrovány se 100% přesností a jsou testovány tak, aby zaručovaly dokonale namletou kávu. Stupeň mletí lze ručně nastavit podle osobní chuti a použité kávy.

Termoblok

Náš systém DeLonghi termoblok rychle ohřeje vodu na dokonalou teplotu. Dělá to pouze tím, že ohřívá vodu potřebnou pro každý nápoj.

Systém bez trubek

De'Longhi systém bez trubek snižuje množství namleté kávy, která zůstává uvnitř mlýnku, na minimum, takže se k přípravě kávy používá pouze nově mletá káva.

Dvojitý spařovací cyklus

Naše variabilní spařovací komora umožňuje větší personalizaci kávového aroma a přípravu dvou nápojů espresso ve stejnou dobu při jediném mletí.

2 nezávislé systémy ohřevu

Připravte svou kávu a mléčné nápoje při dokonalé teplotě díky dvěma nezávislým systémům ohřevu. Díky dvěma samostatným systémům ohřevu je k dispozici jeden bojler určený k přípravě kávy a druhý k přípravě páry pro mléčnou pěnu, přičemž oba pracují současně.

Technologie LatteCrema System

Špičkové cappuccino a všechny mléčné nápoje s jedinečnou technologií systému LatteCrema, která automaticky vytváří dokonalou hustotu, dokonalou krémovost a dokonalou teplotu, zatímco integrovaná funkce čištění zajišťuje snadné a bezpečné čištění všech součástí karafy.

My Menu

Vstupte do světa nápojů, které můžou být nastaveny a uloženy ve funkci My Menu, přesně podle Vaší chuti. Jednoduše si vytvoříte svůj vlastní nápoj- zvolíte aroma a množství kávy a mléka.

Textový displej s dotykovými tlačítky

Vyzkoušejte intuitivní rozhraní a funkce s textovým displejem a dotykovými tlačítky.

Snadné čištění

Pro zajištění maximální hygieny je mléčná karafa vybavena integrovanou čistící funkcí: po přípravě nápojů se všechny části, které jsou v kontaktu s mlékem, vyčistí horkou vodou a párou. Kromě toho mohou být komponenty mléčné karafy umístěny do myčky k důkladnějšímu čištění.ParametryKategorie produktu  Automatický kávovar
Stav produktu  Nový
ZÁKLADNÍ ÚDAJE 
Tlak čerpadla   15 barů
Počet šálků  1
Příkon   1450 W
Topný systém   Thermoblock
Objem   1,8 L
Mletá káva  Ano
Zrnková káva  Ano
FUNKCE 
Integrovaný mlýnek   Ano
Displej  Ano
Zásobník na vodu   Ano
Zásobník na mléko  Ano
Nahřívání šálků   Ano
OSTATNÍ 
Výška  34,8 cm
Šířka  23,6 cm
Hloubka  42,9 cm
Hmotnost  9,5 kg
Barva  Stříbrná
zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Průměrné hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení