Popis produktu

Kávovar De’Longhi ECAM 46.860.B naplno využije každý milovník dobré kávy. Díky výkonnému a zároveň tichému mlýnku na kávová zrna, který umožňuje až 13 hrubostí mletí, takže si jistě najdete nastavení, které vám bude vyhovovat. Tubeless Systém snižuje množství namleté kávy, která zůstává v mlýnku, takže je vaše espresso připraveno vždy z čerstvé kávy.

Intuitivní ovládání
Na intuitivním LCD displeji vám bude stačit jedn stisknutí, abyste si připravili oblíbený nápoj. Menu a tlačítka jsou v českém jazyce. Funkce Moje káva umožňuje upravovat všechny nápoje podle své chuti a uložit je do paměti přístroje. Funkce Statistika pro ověření, kolik káv jste si již na přístroji připravili. Funkce automatického vypnutí šetří energii i životní prostředí. Nastavit lze 5 intervalů, po kterých se přístroj vypne.

Káva podle vašich představ
Spařovací jednotka dávkuje a pěchuje čerstvě namletou kávu jako profesionální barista. Tato jednotka má nastavitelnou komoru, kerá dokáže zpracovat různé množství kávy dle zvoleného nápoje. Navíc je vyjímatelná, aby ji bylo možné snadno vyčistit. Moderní systém ohřevu Termoblok zajišťuje optimální teplotu vody pro perfektní výsledky. Systém je tichý a rychle nahřeje celý kávovar.

Oblíbené cappuccino jako z kavárny
Patentovaný LatteCrema systém připraví cappuccino s hustou a krémovou mléčnou pěnou. Zvolit si můžete ze 3 stupňů napěnění. Karafa je vybavena funkcí automatického čištění a navíc je vhodná do myčky nádobí. Při používání oceníte praktické funkce – nastavitelnou výšku adaptéru, přípravu horké vody nebo 2 espressa současně. Automatický proces čištění usnadní údržbu přístroje.

zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení