Popis produktu

Automatický kávovar De’Longhi ECAM 650.85
Espresso De’Longhi PrimaDonna Elite Experience ocení každý milovník dobré kávy díky spoustě špičkových funkcí. Plnoautomatický kávovar vyniká svým ergonomickým tvarem a elegantním designem stříbrné barvy s povrchem z vybroušené oceli, díky kterému se stane ozdobou interiéru vaší kuchyně. Je vhodný jak pro kávová zrna, tak i pro předemletou kávu.

Velký dotykový displej
Kávovar se vám bude snadno ovládat díky 4,3” TFT barevnému displeji s dotykovou obrazovkou. Velkou předností je kompatibilita s inovativní aplikací Smart Coffee pro jeho jednoduché ovládání přes mobilní telefon. Integrovaný tichý mlýnek nabízí 13 možností nastavení hrubosti mletí. Podle své chuti můžete navolit sílu a teplotu kávy a množství vody.

Hlavní vlastnosti De’Longhi ECAM 650.85
4,3” TFT barevný displej s dotykovou obrazovkou.
Kompatibilita s mobilní aplikací Smart Coffee.
Mlýnek se 13 stupni nastavení hrubosti mletí.
Funkce ledové kávy a napěnění studeného mléka.
Uložení oblíbených nápojů do paměti přístroje.
Speciální karafa na horkou čokolád.
Povedená mobilní aplikace
De’Longhi kávovar s konektivitou pro vytváření nových receptů pro naprostou svobodu a neomezené možnosti personalizace. Díky aplikace navíc budete přesně vědět, jak o vás přístroj nejlépe pečovat. Konektivita funguje na bázi Bluetooth propojení.

Snadná údržba
Mezi praktické funkce patří ukazatel hladiny vody, elektronická kontrola teploty či termostat na páru a kávu. Nechybí ani funkce automatického vypnutí a programovatelného zapnutí. Stejně jako je snadná obsluha, je jednoduché i čištění a údržba kávovaru díky automatickému čisticímu a odvápňovacímu programu.

 

 

4,3” TFT barevný displej s dotykovou obrazovkou

Objevte nové intuitivní rozhraní s 4,3” TFT barevným displejem s dotykovou obrazovkou. Umožňuje vybrat a personalizovat jakýkoliv vás oblíbený nápoj a dokonce i nastavit vlastní profil, vše jednoduchým dotykem.

 

Mobilní aplikace Coffee link

De´Longhi kávovar s konektivitou pro vytváření nových receptů pro naprostou svobodu a neomezené možnosti personalizace. Díky aplikace navíc budete přesně vědět, jak o vás přístroj nejlépe pečovat. Konektivita funguje na bázi Bluetooth propojení.

 

Upravte si své oblíbené nápoje

Široká nabídka kávových a mléčných receptů, jednoduše programovatelných až 6 uživatelských profilů pro individuální nastavení oblíbených chutí všech nápojů. Všechny nápoje, od espressa až po latte macchiato můžou být upraveny a uloženy do paměti kávovaru, přesně tak, jak je máte rádi.

 

Snadná údržba

Kávovar vás pomocí barevného displeje navede přesně krok po kroku, jednoduchými kroky údržby. Vyjímatelná spařovací jednotka, automatické, jednoduché čištění mléčné karafy, snadné vyčištění odkapávacího tácku, který je možné mýt v myčce nádobí.

 

Neomezené možnosti nápojů

Od perfektního espressa, po perfektní mléčnou pěnu je možné experimentovat a objevovat různé chutě a recepty. Nechte se okouzlit novými funkcemi kávy Americano a funkcí horké vody na různé druhy čaje (rozličná teplota vody) a exkluzivními funkcemi horké čokolády a naprostou novinkou- ledovou kávou a studenou mléčnou pěnou pro osvěžující cappuccino. Objevte svět neomezených nápojů.

zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Parametry

K produktu Vám přidáme ZDARMA Maxxo Bio odvápňovač 250ml

Hodnocení

Průměrné hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení