Popis produktu

De'Longhi Eletta Explore je kávovar, se kterým připravíte více jak 50 druhů horkých i studených nápojů. Patentované technologie zajistí skvělou horkou i studenou mléčnou pěnu i přesně namletou kávu. Chytrý přístroj lze ovládat pomocí aplikace v telefonu a na přehledném dotykovém displeji.

Klíčové vlastnosti
  • V nabídce až 50 nápojů jedním stisknutím
  • Studená nebo horká pěna, z mléka či rostlinných nápojů
  • Technologie Cold Extraction pro cold brew nápoje
  • Exkluzivní technologie Bean Adapt
  • Funkce S sebou
  • Barevný dotykový displej

Plnoautomatický kávovar De'Longhi Eletta Explore

50+ ledových a horkých nápojů ve stylu Perfetto! Na výběr máte ledové, horké, cold brew nebo s sebou. Kávovar má k dispozici 2 karafy na pěnění mléka pro teplou nebo studenou mléčnou pěnu. Patentovaný systém LatteCrema zajistí perfektní výsledky v každém šálku, a to i při použití rostlinných nápojů. Exkluzivní technologie "Cold Extraction" připraví osvěžující Cold Brew do 5 minut. Dotykový, barevný 3,5" displej umožňuje mimo jiné rychlý přístup ke všem receptům a personalizaci vašich oblíbených kávových nápojů.

technologie bean adapt kávovaru De'Longhi Eletta Explore ECAM 450.86.T

Unikátní technologie Bean Adapt

Kávovar disponuje exkluzivní technologií Bean Adapt, která vyvažuje hrubost mletí, množství kávy a teplotu spaření tak, aby byla zajištěna dokonalá extrakce, a přitom zachována specifická chuť dané kávové odrůdy. Stačí zadat druh kávových zrn a stupeň pražení do aplikace Coffee Link a vaše espresso bude připravené se vší dokonalostí.

variace nápojů z kávovaru De'Longhi Eletta Explore ECAM 450.86.T

Nekonečné možnosti horkých a ledových nápojů

Eletta Explore nabízí až 50 nápojů jedním stisknutím, stačí si vybrat ledové, horké, cold brew nebo s sebou! Díky 4 uživatelským profilům si každý člen rodiny může svůj nápoj přizpůsobit, nastavit velikost, poměr kávy a mléka, aroma a požadovanou teplotu, nebo vytvořit vlastní recept.

krémová pěna s kávovarem De'Longhi Eletta Explore ECAM 450.86.T

Lahodné cappuccino s krémovou pěnou

Patentovaný systém LatteCrema Hot vám automaticky připraví dokonalé cappuccino s krémovou mléčnou pěnou. Dokonce si můžete vybrat jeden ze tří stupňů napěnění – horké mléko, střední nebo hustá pěna. LatteCrema systém si poradí i s napěněním rostlinných nápojů. Pro snadnější údržbu systému je mléčná karafa vybavena čistící funkcí, která spustí cyklus proplachování vodou a proudem páry.

studená mléčná pěna s kávovarem De'Longhi Eletta Explore ECAM 450.86.T

Studená mléčná pěna jedním stisknutím

Užijte si lahodné ledové nápoje v pohodlí domova. Kávovar Eletta Explore je vybavený systémem LatteCrema Cool, který našlehá mléko na studenou mléčnou pěnu. Speciálně vyvinutá receptura zajistí, že ledový nápoj je plný chuti a zároveň osvěžující. Prozkoumejte svět ledových verzí cappuccino, flat white nebo americano, a možnosti originálních experimentů s vašimi oblíbenými přísadami - např. ochucené sirupy, čokoláda, rostlinné nápoje nebo drcené ořechy.

dotykový displej na kávovaru De'Longhi Eletta Explore ECAM 450.86.T

Intuitivní ovládání díky dotykovému displeji

Ovládání kávovaru Eletta Explore je jednoduché a intuitivní, a to díky barevnému dotykovému displeji s 3,5” úhlopříčkou. Ovládací panel s dotykovými ikonami umožňuje rychlý přístup k jednotlivým skupinám nápojů – horké, ledové, s sebou a oblíbené. Menu kávovaru je v českém jazyce a provede vás celým procesem přípravy kávy a všemi kroky spojenými s údržbou a nastavením.

cold brew nápoje s kávovarem De'Longhi Eletta Explore ECAM 450.86.T

Cold brew nápoje do 5 minut

Osvěžující Cold Brew do 5 minut? S De’Longhi technologií Cold Extraction to nebude žádný problém. Stisknutím tlačítka si připravíte Cold Brew či Cold Brew Cappuccino. Tyto recepty jsou připravené na bázi překapávané kávy, kdy kávovar pracuje s nízkém tlakem a vodou o pokojové teplotě. Klasické Cold Brew se maceruje až 24 hodin, ale vy si plnou chuť tohoto nápoje můžete užít již za méně než 5 minut.

mlýnek a kávovar De'Longhi Eletta Explore ECAM 450.86.T

Vždy čerstvě namletá káva

Jemné a rovnoměrné mletí je základním předpokladem k získání toho nejlepšího aroma z kávy. Kávovary De'Longhi mají zabudovaný ocelový mlýnek se 13 stupni nastavení hrubosti mletí. Ocelové mlecí kameny jsou přesné, odolné proti poškození a neutrální vůči chuti kávy. Právě tento typ mlýnku používají i profesionální baristé. Navíc díky tzv. Tubeless Systému se snižuje na minimum množství namleté kávy, která zůstává v mlýnku. Espresso je tak připraveno vždy z čerstvě umleté kávy.

termohrnek a De'Longhi Eletta Explore ECAM 450.86.T

Vaše oblíbená káva vždy po ruce

Díky funkci "S sebou" si můžete vaši oblíbenou kávu připravit do cestovního termohrnku a zásoby energie tak doplnit kdykoli a kdekoli. Stačí zvolit jednu ze tří velikostí: S, M a L nebo upravit porci na libovolnou kapacitu od 235 do 475 ml. Odkapávací tácek umožňuje umístit termohrnky až do výšky 16 cm. Model Eletta Explore ECAM 450.86.T je dodáván s cestovním termohrnkem o objemu 473 ml.

údržba kávovaru De'Longhi Eletta Explore ECAM 450.86.T

Jednoduchá údržba kávovaru

Pro ještě lepší uživatelský komfort jsou kávovary De´Longhi vybaveny automatickým procesem čištění a odvápňování. Z vnitřního okruhu se zbytky kávy odstraňují již při zapnutí přístroje během automatického proplachování. Zároveň se nahřívá vnitřní okruh, aby měla káva správnou teplotu. Kávovar sám ohlásí nutnost odvápnění a jednoduše vás provede jednotlivými kroky procesu odvápnění. Spařovací jednotka je vyjímatelná, aby bylo možné ji alespoň jednou za měsíc propláchnout pod tekoucí vodou bez nutnosti používat chemické čisticí přípravky.

Ovládání pomocí mobilní aplikace

Mobilní aplikace Coffee Link umožňuje snadno ovládat funkce kávovaru, úpravu nápojů podle osobních preferencí, nebo dokonce vytváření vlastních receptů. Aplikace navíc obsahuje více než 100 exkluzivních kávových receptů, návody, mnoho užitečných rad nebo interaktivního průvodce, ve kterém se dozvíte, jak o kávovar správně pečovat. Připojením kávovaru pomocí svého mobilního telefonu můžete na dálku připravit vybraný nápoj.

zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení