Popis produktu

Vaření pomocí indukce představuje vysoce úsporný a moderní způsob přípravy jídla. Společnost ECG přichází na trh s indukční varnou deskou ECG EHI 7125 disponující celkem 4 varnými zónami. Jedná se o vestavný model v klasickém černém provedení, které dokonale splyne s každým typem kuchyňského interiéru. Navíc nabízí řadu zajímavých funkcí, které přispívají ke komfortní a bezpečné obsluze.

Každodenní vaření bude hračka

Celkem můžete vybírat z 9 stupňů nastavení teploty, a to pomocí šikovného posuvného ovládání. Deska je mimo jiné vybavena speciální funkcí pro propojení dvou různých zón – na takto vytvořenou plochu lze pohodlně umístit větší druhy nádob a připravit tak více porcí chutného jídla. Mezi další šikovné vychytávky patří užitečná funkce pro smažení a funkce pro udržování teploty.

Co nesmí chybět

Jistě vás také potěší skvělý pomocník v podobě časovače s možností nastavení až do 99 minut, který je lze nastavit v různých intervalech na více varných zónách najednou. Doba zbývající do ukončení nastaveného intervalu se zobrazuje na přehledném displeji. Po jejím uplynutí se ozve zvukový signál. Rodiny s malými dětmi rády uvítají bezpečnostní pojistku pro uzamčení ovládacího panelu, čímž se zamezí nechtěnému přepnutí daného nastavení nebo vypnutí desky.

 

Indukční deska bez rámečku, posuvné dotykové ovládání, 4 varné zóny/2+1 spojená, Booster, zámek, časovač ploten, minutka, 2 přednastavné prog.: smažení a udržování teploty, auto off, rozměry: (v*š*h) 5,5*59*52 cm, rozměry pro vestavbu: (š*h) 56*49 cm

zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení