Popis produktu

Ovocem to teprve začíná

 

Sušička potravin ETA Vital Air II otevírá dveře do světa výroby poctivých domácích pochoutek. Poradí si se sušením veškerého ovoce, zeleniny i hub, a dokonce i masa nebo ryb (domácí „jerky“). Šetrně nasuší i bylinky a domácí koření.

 

Tato praktická pomocnice však přijde vhod také při kynutí těsta, výrobě domácích těstovin, domácího jogurtu nebo při rozpékání pečiva. Nadchne i fanoušky raw stravy, kterým připraví chutné a živinami nabité raw tyčinky, wrapy a zdravé krekry.

 

Každý typ potravin se dočká optimálních podmínek. K pomalému sušení slouží přednastavený program RAW (45 °C / 24 hodin), rychlé sušení naopak zajistí program FAST (70 °C / 10 hodin). Požadovanou teplotu však pohodlně nastavíte také manuálně, a to v rozsahu 35–70 °C.

 

K dispozici máte hned deset nerezových sušicích sít a dvě plastová síta na bylinky a pyré. Použít jich můžete vždy jen tolik, kolik zrovna potřebujete.

 

Její obsluha vás nevyšťaví

 

Víceúčelová sušička ETA Vital Air II je navržena tak, aby bylo její používání co nejpohodlnější a obešlo se bez vaší neustálé asistence. Nadchne vás velmi rychlým sestavením, jednoduchým ovládáním i snadnou údržbou.

 

Kromě přednastavených programů nahrává její samostatnosti také funkce časovače, který lze nastavit na 30 minut až 24 hodin. Stejně dlouhou dobu dokáže funkce KEEP WARM udržovat teplotu 45 °C, která je vhodná například pro kynutí těsta nebo rozpékání pečiva.

 

Přehledný LCD displej zobrazuje teplotu, zvolené funkce či programy i zbývající dobu přípravy. Stisknutí tlačítek navíc doprovází zvuková signalizace.

 

Speciální technologie Air Flow zajišťuje rovnoměrné horizontální proudění teplého vzduchu v celé sušičce, a tak se můžete spolehnout na perfektní výsledek i bez přeskládávání jednotlivých sít. Elektronický termostat se přitom postará o žádoucí výkyvy teploty, při kterých dochází k optimálnímu a rychlému odstraňování vlhkosti z potravin.

 

A pokud byste přeci jen chtěli zkontrolovat, jak se dobrotám uvnitř daří, umožní vám to průhledná dvířka. Sušičku tak nemusíte zbytečně otevírat, a narušovat tím vnitřní klima.

 

Mile překvapí také velmi tichý chod a ze snu vás nebudou budit ani obavy z možných nehod – sušička je totiž vybavena ochranou proti přehřátí. Její stabilitu pak zvyšují protiskluzové nožky.

 

Prodlužka záruky

 

Záruku na motor sušičky ETA Vital Air II vám zdarma prodloužíme na 3 roky – stačí vyplnit registrační formulář. Bezplatnou službu Prodlužka záruky si registrujte ZDE.

 

Sušička potravin

 

* Zdravý způsob přípravy a konzervace potravin

* Vhodná pro sušení veškerého domácího ovoce, zeleniny, hub, masa, ryb (domácí "jerky") nebo bylinek, koření, obilovin a luštěnin

* Přednastavený program pro přípravu RAW stravy (např. Wrap placky, Celozrnné krekry, Domácí cereálie), (45 °C / 24 hodin)

* Přednastavený program FAST pro rychlé sušení (70 °C / 10 hodin)

* Možnost sušení domácích těstovin, kynutí těsta, rozpékání pečiva

* 2 kusy speciálních plastových sušicích plat pro drcené potraviny (např. bylinky) a pyré (pro přípravu wrap placek)

* 10 nerezových sušicích sít nad sebou (součástí balení)

* Rozměry síta 33 x 30,5 cm

* Možnost volby počtu sušicích sít podle množství potravin

* Teplota nastavitelná v rozsahu 35–70 °C, s krokem po 5 °C

* Elektronický termostat zajišťuje žádoucí výkyvy teploty, při kterých dochází k optimálnímu a rychlému odstraňování vlhkosti z potravin

* Časovač na 30 minut až 24 hodin, s krokem po 30 minutách

* Funkce KEEP WARM 24 hodin udržování teploty 45 °C

* Přehledný LCD displej pro snadné nastavení teploty i času a se zobrazením stavu přípravy

* Ochrana proti přehřátí

* Velmi rychlé sestavení, jednoduché ovládání a snadná údržba

* Praktický tvar a design

* Velmi tichý chod

* Není nutné mezi sebou zaměňovat síta v průběhu sušení

* Průhledná dvířka usnadňují kontrolu procesu sušení

* Profesionální kvalita pro použití v domácnosti

* Unikátní konstrukce zajišťující rovnoměrné horizontální prouděním teplého vzduchu v celé sušičce

* Protiskluzové nožky zajišťující stabilitu

* Délka napájecího kabelu 1,2 m

* Příkon 650 W

 

Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg): 9.580

Výška (cm): 42.50

Šířka (cm): 35.00

Hloubka (cm): 46.00

 

Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 11.080

Výška (cm): 45.50

Šířka (cm): 48.00

Hloubka (cm): 38.00

EAN: 8590393254842

zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení