Popis produktu

Gillette Venus Zastřihovač Linie Bikin + 5mm Extra Nástavec, Chloupky V Oblasti Bikin Upravené Pro Pohled Ze Všech Úhlů

Se zastřihovačem pro oblast linie bikin Gillette si chloupky v těchto intimních partiích upravíte pro pohled z jakéhokoliv úhlu. Jeho unikátní hlava obkrouží každý záhyb těla, takže se používá bezpečně a jednoduše dokonce i v těch nejintimnějších partiích.

 

Výhody:

  • Se zastřihovačem pro oblast linie bikin Gillette Venus si chloupky v těchto intimních partiích upravíte bezpečně a jednoduše pro pohled z jakéhokoliv úhlu
  • Unikátní hlava umožňuje dobře vidět na ošetřované místo a snadno obkroužit všechny křivky    
  • Díky elegantnímu a kompaktnímu designu se skvěle ovládá
  • K zastřižení chloupků v intimních partiích na stejnou délku použijte 5mm extra nástavec
  • Zastřihovač pro oblast bikin s bateriovým pohonem, který můžete použít kdykoliv a kdekoliv

 

Varování:

Přístroj udržujte suchý. Přístroj nepoužívejte na podrážděnou pokožku. Děti starší 8 let a osoby se sníženými fyzickými, smyslovými či duševními schopnostmi či s nedostatkem zkušeností nebo znalostí mohou přístroj používat pouze pod dohledem, nebo pokud byly řádně poučeny o jeho bezpečném používání a chápou možná rizika. Dbejte na to, aby děti nepoužívaly přístroj na hraní. Přístroj by neměly čistit a udržovat děti, pokud jim není více než 8 let a nejsou pod dohledem. Z hygienických důvodů tento přístroj nesdílejte s dalšími osobami. Pokud je hlava zastřihovače poškozená, přístroj nepoužívejte.

zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení