Popis produktu

Aktivní potlačení hluku s vlastním procesorem

Aktivní potlačení hluku, poháněné vlastním procesorem, vlastními algoritmy a vlastními reproduktory, využívá Silent Seal k maximalizaci blokování vnějšího hluku.

Hudba podle vaší nálady

Na zakázku navržené 11mm měniče reproduktorů produkují hudbu, která je jemná, a přesto plná síly. Plný 5pásmový ekvalizér vám umožní přizpůsobit si zvuk vašim preferencím.

Volume EQ - úprava ladění

Volume EQ upravuje ladění, když zvyšujete nebo snižujete hlasitost, takže výšky, středy a basy jsou konzistentně vyvážené - na jakékoliv úrovni.

Bezpečné zvuky na každém kroku

Režim průhlednosti vám umožňuje slyšet zvuky zvenčí v reálném čase, takže můžete lépe vnímat své okolí, například když přecházíte silnici.

Design pro tvar vašeho ucha

Ohebné ušní koncovky mají tvarovatelný design, který se přizpůsobí tvaru vašeho ucha a vytváří jemné těsnění, aby vaše hudba zněla dokonale. - Senzory pro tlak ve zvukovodu - aktivně měří tlak, takže mu náušníky mohou ulevit.

Intuitivní dotykové ovládání

Ovládejte média a hovory jednoduchým klepnutím, přejetím upravte úroveň hlasitosti a dotykem a podržením aktivujete aktivní potlačení hluku.

Pomocník Google

Požádejte Google, aby vám poskytl pěší trasy, odpověděl na texty, získal živé překlady a další – zcela bez použití rukou, abyste se mohli soustředit na to, co je před vámi.

Čistý hlas v rušném prostředí

Váš hlas zní křišťálově čistý i na hlasitých a větrných místech, a to díky mikrofonům s tvarováním paprsku, hlasovému akcelerometru a krytům ze síťoviny, které blokují vítr.

Baterie, která vám nedá STOP

Google Pixel Buds Pro můžete nabíjet bezdrátově pomocí Pixel Stand nebo jiných nabíječek, které jsou kompatibilní s Qi.

  • Až 11 hodin poslechu.
  • Až 31 hodin poslechu s nabíjecím pouzdrem.
zobrazit podrobnější popis schovat podrobnější popis

Hodnocení

Zatím žádné názory

Přidat vlastní hodnocení